Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Tom Taylor - Zła krew. Suicide Squad

Flaga Polska 25 sierpnia 2021, środa
Autor: Tom Taylor
Wydawnictwo: Egmont Polska
Komiksy

Niezwodny i niezwykle utalentowany scenarzysta Tom Taylor ("DCeased", "Injustice") ponownie łączy siły z rysownikami serii "Injustice" – Brunem Redondo i Danielem Sampere. Tym razem zabiera nas w szaloną podróż w towarzystwie najbardziej śmiercionośnej i najbardziej dysfunkcyjnej drużyny uniwersum DC.
Kiedy Oddział Samobójców dostaje zadanie zneutralizowania grupy międzynarodowych superterrorystów znanych jako Rewolucjoniści, nikt się nie spodziewa, że pojmani złoczyńcy dołączą do drużyny! Czy Harley Quinn i Deadshot, weterani Oddziału Samobójców, mogą komukolwiek zaufać w sytuacji, gdy nowi członkowie Oddziału Specjalnego X będą zmuszeni do współpracy z ludźmi, którzy chcieli ich zabić? Nawet jeśli uda im się przetrwać kolejną misję, czy będą w stanie znieść swoje towarzystwo i nie pozabijać się nawzajem? Lepiej nie przywiązujcie się do nikogo!
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach "Suicide Squad: Bad Blood" #1–11 oraz "Flash Annual" #3 oraz galerię postaci stworzoną przez Bruna Redondo.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.