Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

The Kelly Family - Christmas Party

Flaga Polska 25 listopada 2022, piątek
Arysta: The Kelly Family
Wytwórnia: Universal
Inne

"Christmas Party" The Kelly Family to celebracja najpiękniejszego okresu 16-utworową, barwną mieszanką ekscytujących oryginalnych kompozycji i wybranych wersji popularnych coverów świątecznych klasyków, takich jak "We Wish You a Merry Christmas" czy "Fairytale of New York". Grupa wydała również 3 nowe single "Peace On Earth", "Those Were the Days" i "Grateful" z Ronanem Keatingiem, każdy z utworów przekazuje słuchaczom pozytywne myśli w tym szczególnym czasie. Zespół często wspomina swoje muzyczne początki – ich kariera rozpoczęła się ponad 40 lat temu w małej hiszpańskiej wiosce. Okres przedświąteczny wykorzystywali na chodzenie od domu do domu i śpiewanie tradycyjnych ludowych pieśni. Magiczna pora, na którą z utęsknieniem czekają przez cały rok, wciąż nie straciła dawnej świetności. Ten album ma na celu zaangażowanie wszystkich w Boże Narodzenie, bez względu na ich orientację seksualną czy stan cywilny - wyjaśnia Kathy Kelly. - Owdowiali ojcowie, tacy, jak mój ojciec, samotne matki... Margines społeczny, ludzie w potrzebie, czy inni, dla których życie nie było miłe... Wszyscy są naszymi braćmi i siostrami, z którymi świętujemy Wigilię jako jedna wielka rodzina.
Zespół napisał utwór "We Wish You A Merry Christmas" ponad 30 lat temu. – Niektórzy z naszych fanów mogą pamiętać melodię refrenu z naszego "Street Times". W latach 90. nazywała się "Forever". Refren wysyła jasną wiadomość: "Tak, damy radę i znowu powstaniemy". Musimy o tym pamiętać, zwłaszcza teraz, bardziej niż kiedykolwiek – mówi John Kelly.
Pozytywne przesłanie kontynuowane jest w porywających "One More Happy Christmas" i "No More Christmas". Następnie The Kelly Family opowiadają o wyjątkowej magii świątecznego poranka w balladzie "It's Christmas Day". – Boże Narodzenie to dla nas spędzanie czasu z rodziną i bliskimi - wyjaśnia Joey Kelly. – Chociaż w większości świętujemy z własnymi rodzinami, odwiedzamy się podczas świąt i cieszymy się tym wyjątkowym duchem. – To nastrój, który The Kelly Family autentycznie uchwycili na przykład w poruszającej balladzie "It's Christmas All Year" czy rockowej piosence "Rock Your Christmas".
Świąteczne ciepło ich rodziny da się słyszeć w "Christmas Is Here With Us" oraz "Christmas In Our Hearts". Swoje irlandzkie korzenie przywołują w coverze "Fairytale of New York" i nowej kompozycji "A Fairy Merry Christmas" przy pomocy tradycyjnych instrumentów. To mała podróż w głąb wspomnień, zanim uczczą ducha Bożego Narodzenia w skomponowanym przez Patricię utworze "It's Christmas All Year". – [Ta piosenka] opowiada o wartościach, których nauczyli mnie moi rodzice, gdy byłam małą dziewczynką – wyjaśnia Patricia. – To te same wartości, których dziś uczę własne dzieci: miłosierdzie, dobroczynność i życzliwość, ale także silny duch i kręgosłup moralny, aby zawsze walczyli o swoje. Wszystkie te cechy mnie ukształtowały i jestem bardzo wdzięczna, że rodzice mnie ich nauczyli. Kiedy pisałam te piosenki, miałam gęsią skórkę i nie mogłam powstrzymać się przed łzami.
Po "Merry Christmas" następuje żywiołowe "Christmas Party" i absolutny punkt kulminacyjny w formie hiszpańskiego medleyu "Mis Deseos/Feliz Navidad". – Śródziemnomorski styl na mroźne zimowe dni to trudny orzech do zgryzienia – ze śmiechem wspomina Patricia. – Częściowo nagraliśmy piosenki w temperaturze ponad 33 stopni bez klimatyzacji; wejście w odpowiedni świąteczny nastrój było prawdziwym wyzwaniem. Naprawiliśmy to za pomocą świątecznych dekoracji i kilku świec. Tym albumem chcemy odwrócić uwagę naszych fanów od ich obecnych trosk i trudów. W czasach, gdy wszędzie gasną grzejniki, chcemy rozpalić wewnętrzne ciepło ludzi i szerzyć poczucie wspólnoty i bezpieczeństwa. Muzyka ma magiczną moc i jest światłem, którego potrzebujemy w tych mrocznych czasach. Dla większości ludzi są to najtrudniejsze chwile, jakich kiedykolwiek doświadczyli. Tak jak i dla nas, ale nie pozwólmy, aby odebrały nam nadzieję. Świętujmy bardziej niż kiedykolwiek! WSZYSTKICH zapraszamy do przyłączenia się.
Lista utworów:
1. Grateful
2. Peace On Earth
3. One More Happy Christmas
4. We Wish You A Merry Christmas
5. Those Were The Days
6. No More Christmas
7. It's Christmas Day
8. It's Christmas All Year
9. Rock Your Christmas
10. Christmas Is Here With Us
11. Christmas In Our Hearts
12. Fairytale Of New York
13. A Fairry Merry Christmas
14. Christmas All Year
15. Merry Christmas
16. Mis Deseos / Feliz Navidad