Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Sławek Pilarski, Raróg - Z Wewnątrz Na Zewnątrz Dla Ciebie

Flaga Polska 16 grudnia 2022, piątek
Arysta: Sławek Pilarski, Raróg
Wytwórnia: My Music
Inne

Sławek Pilarski to znany w środowisku muzycznym bard, który kocha muzykę, uwielbia grać na gitarze, komponować, częstokoncertuje i angażuje się w inicjatywy charytatywne. Był wokalistą znanego w Konińskich kręgach muzycznych zespołu Black Sun
z którym nagrywał i koncertował po całej Polsce. Płyta "Z Wewnątrz Na Zewnątrz Dla Ciebie" nagrana wspólnie z zespołem RARÓG to właśnie jedna z takich inicjatyw .
To pomoc dla Marcina który choruje na paraparezę spastyczną, nieuleczalną chorobę neurologiczną. Postanowił pomóc i włączyć się wraz z zespołem do pomocy, nagrali 5 utworów które umieścili na płycie, a cały dochódze sprzedaży krążka płynie prosto da rodziny Marcina Zielińskiego. Kilka słów od mamy Marcina, Pani Ewy:
'Mój synek ma 5 lat i nie chodzi samodzielnie. Wierzę całym sercem, że pomimo swojej choroby zacznie chodzić.
Codziennie budujemy sprawność podczas terapii domowej i rehabilitacji u specjalistów. Koszty terapii są bardzo wysokie, ale nie poddaję się, bo wiem, że to jedyna droga do pełnej sprawności mojego synka. Jestem wdzięczna za każdą pomoc, bo dzięki temu możemy kontynuować rehabilitację'
Zatem kupując te płytę pomagasz rodzinie w rehabilitacji pięcioletniego Marcina.
Zarówno Artyści jak i wydawca płyty "Z Wewnątrz Na Zewnątrz Dla Ciebie" nie pobierają wynagrodzenia za sprzedaż tego albumu.
Muzycy:
Sławek Pilarski: Gitara, Śpiew
Sławomir Robak: Instrumenty Klawiszowe
Izabela Robak: Chórki
Reżyser dźwięku: Krzysztof Miętkiewicz
Projekt graficzny i ilustracje: Ewa Zielińska (Pracownia Arcytwór)
Autor muzyki i tekstów: Sławomir Pilarski