Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Scott Snyder, Greg Capullo - Batman Death Metal. Tom 2

Flaga Polska 8 grudnia 2021, środa
Autor: Scott Snyder, Greg Capullo
Wydawnictwo: Egmont Polska
Komiksy

Batman, Który się Śmieje posiadł moc Doktora Manhattana i planuje przekształcenie wszystkiego na swoje podobieństwo. Rzuca wyzwanie Perpetui, twórczyni multiwersum, i rusza w pościg za Flashem, który ukrył się w mocy prędkości. Tymczasem bohaterowie z Ligi Sprawiedliwości próbują ułożyć plan pokonania obu istot dysponujących nadludzkimi mocami, a Batman, Superman i Wonder Woman trafiają do mrocznego multiwersum, na planety, na których wciąż trwają Kryzysy, które niegdyś toczyły się na Ziemi.
Drugi tom opowieści "Batman: Death Metal" kontynuuje historię stworzoną przez scenarzystę Scotta Snydera i rysownika Grega Capullo (twórców odpowiedzialnych za takie serie jak "Batman" i "Batman Metal"). Ciąg dalszy bestsellerowej historii "Batman Metal" zaskakuje niespodziewanymi rozwiązaniami i swoim rozmachem.
W albumie znajdują się również materiały z zeszytów dodatkowych towarzyszących głównej serii, za które odpowiadają tacy twórcy jak James Tynion IV ("Justice League Dark"), Francis Manapul ("Flash"), Peter J. Tomasi ("Batman & Robin") i Eddy Barrows (Nightwing).
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: "Dark Nights: Death Metal" #4, "Dark Nights: Death Metal – Trinity Crisis" #1, "Dark Nights: Death Metal – Robin King" #1, "Dark Nights: Death Metal – Multiversum's End" #1, "Dark Nights: Death Metal – Rise Of The New God" #1.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.