Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Sarah Connor - Not So Silent Night

Flaga Polska 9 grudnia 2022, piątek
Arysta: Sarah Connor
Wytwórnia: Universal
Inne

From Sarah... & Santa with love! Sprzedająca multiplatyny, wielokrotnie nagradzana pop-soulowa piosenkarka i kompozytorka, Sarah Connor, prezentuje pierwszy anglojęzyczny album studyjny od ponad dekady – "Not So Silent Night".
Po długich lockdownach i braku możliwości koncertowania przez ostatnie dwa lata, Sarah zatęskniła za beztroską i ciepłem. Powróciła do studia nagraniowego i odezwała się do długoletniego przyjaciela, współpracownika i producenta, Nico Rebschera, z planem nagrania nowego świątecznego albumu.
Sarah Connor zadebiutowała jako anglojęzyczna piosenkarka w 2001 roku. Po zdobyciu szczytów list przebojów i sprzedaniu niezliczonych platynowych płyt, zrobiła sobie twórczą przerwę, a następnie w 2015 roku wydała pierwszy niemieckojęzyczny album ("Muttersprache"). Płyta okazała się niesamowitym sukcesem i wzniosła jej karierę na zupełnie nowy szczyt. "Muttersprache" sprzedało się w ponad dwóch milionach egzemplarzy i jest jednym z najbardziej dochodowych albumów wszech czasów w Niemczech. Jej drugi niemiecki album "Herz Kraft Werke" ukazał się w 2019 roku i osiągnął status multiplatyny z ponad 800 tys. sprzedanych egzemplarzy.
Lista utworów:
1. Jolly Time Of Year
2. Ring Out The Bells
3. Not So Silent Night
4. Blame It On The Mistletoe
5. 24th
6. (1, 2, 3, 4) Shots Of Patron
7. Christmas 2066
8. Santa, If You're There
9. Quiet White
10. Come Home
11. I Think I'm In Love With You