Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Rodzina z domku dla lalek. Hill House

Flaga Polska 20 stycznia 2021, środa
Autor: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Egmont Polska
Komiksy

Nowość dla wszystkich miłośników horroru i twórczości Joego Hilla!
Komiksy z logo Hill House Comics powstały jako efekt współpracy znanego pisarza i syna Stephena Kinga z wydawnictwem DC. Do dwóch z pięciu oryginalnych, zamkniętych historii scenariusze napisał sam Joe Hill, a wśród scenarzystów kolekcji jest również ceniony pisarz M. R. Carey. Wszystkie albumy ukażą się do końca 2021 roku w przekładzie Pauliny Braiter.
W "Rodzinie z domku dla lalek" cofniemy się o sześćdziesiąt milionów lat, aby zobaczyć początek działania klątwy wynikającej z wojny między kosmicznymi mocami. Potem prześledzimy wpływ tego straszliwego czaru na dzieje pewnej rodziny – od XIX wieku do czasów współczesnych. Przekonamy się, czy zwykły człowiek zdołał uwolnić siebie i swoich bliskich od przekleństwa pradawnych istot.
Scenarzystą tej opowieści jest M. R. Carey, pisarz znany fanom komiksu przede wszystkim jako autor serii "Lucyfer", kilkudziesięciu odcinków "Hellblazera" i "Furii". Peter Gross jest twórcą ilustracji do serii "Lucyfer" i "The Unwritten", a także do licznych zeszytów serii "The Books of Magic".
Komiks dla dorosłych.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.