Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Joshua Williamson, Rafa Sandoval, Christian Duce - Rządy Łotrów. Flash. Tom 13

Flaga Polska 27 października 2021, środa
Autor: Joshua Williamson, Rafa Sandoval, Christian Duce
Wydawnictwo: Egmont Polska
Komiksy

Kolejny tom opowieści o Flashu w ramach linii wydawniczej DC odrodzenie. Od lat Szkarłatny Sprinter chroni Central City przed nikczemnymi knowaniami Łotrów. Tym razem sytuacja się zmieniła. Przestępcy nie są już zwykłymi opryszkami – ich moce zostały wzmocnione do maksium przez Lexa Luthora, który wyświetlił na niebie swój złowieszczy sygnał i sprowadził nieprzenikniony mrok na Ziemię. O spotkaniu Luthora z Łotrami można dowiedzieć się więcej w tomie "Liga Sprawiedliwości: Wojna totalna. Rok Łotrów".
Co więcej, moc prędkości – źródło siły wszystkich sprinterów – jest martwa, a to oznacza, że Najszybszy Człowiek na Ziemi nie jest już tak szybki, jak kiedyś. Czy osłabiony Szkarłatny Sprinter zdoła stawić czoło swoim największym wrogom, gdy stali się potężniejsi niż kiedykolwiek?
Przekonaj się o tym w albumie "Flash: Rządy Łotrów" ze scenariuszem Joshuy Williamsona ("Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad") i rysunkami Rafy Sandovala ("Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni") oraz Jordiego Tarragony ("Green Lantern", "Catwoman").
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach "The Flash" #75, #82-87.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.