Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Joshua Williamson, Howard Porter, Rafa Sandoval - Era Flasha. Flash. Tom 14

Flaga Polska 19 stycznia 2022, środa
Autor: Joshua Williamson
Wydawnictwo: Story House Egmont
Komiksy

Kolejna odsłona przygód Szkarłatnego Sprintera w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Pojawienie się nikczemnego i niewiarygodnie potężnego Paradoksa uświadamia Flashowi, jaką cenę muszą płacić zwykli ludzie za wojny superbohaterów.
W tej zapierającej dech w piersiach historii Barry Allen musi pędzić co sił, by uratować siebie, ukochanych bliskich, a nawet cały świat. Kiedy Paradoks wysyła do walki sprzymierzonego z nim Godspeeda, Flash zmuszony jest zawrzeć sojusz ze swoim największym wrogiem, Odwrotnym Flashem.
Gdy całe dziedzictwo Flasha jest zagrożone, Barry zdaje sobie sprawę, że jedynym ratunkiem dla multiwersum może okazać się człowiek, który zabił jego matkę. Wszystko to prowadzi Barry'ego Allena do wstrząsającego finału, który zwiastuje pojawienie się niebezpieczeństwa, jakiego nawet sobie nie wyobrażał.
Scenarzysta Joshua Williamson ("Liga Sprawiedliwości Kontra Suicide Squad") i rysownicy Howard Porter ("JLA") oraz Rafa Sandoval ("Hal Jordan I Korpus Zielonej Latarni") sięgają do samego początku rodowodu Flasha i oferują czytelnikom niesamowitą historię.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach "The Flash" #88, #750-755.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.