Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

José Torres, Daniel Mallory Ortberg - Rick i Morty przedstawiają. Tom 1

Flaga Polska 19 maja 2021, środa
Autor: José Torres, Daniel Mallory Ortberg
Wydawnictwo: Egmont Polska
Komiksy

Pierwszy tom nowej odsłony przygód bohaterów znanych z kultowego serialu telewizyjnego produkcji studia Adult Swim: geniusza Ricka Sancheza i jego wnuka Morty'ego Smitha, ale także ulubionych przez fanów postaci drugoplanowych!

Rick lubi poszaleć, ale na własnych warunkach, nie jest więc zadowolony, gdy w jego życiu znów pojawiają się nudni Obrońcy – superbohaterowie chcący ratować wszechświat. Włącza się do ich misji jedynie na prośbę wnuka. Później poznamy obcoświatowca Krombopulosa Michaela, którego sensem życia jest zabijanie, dlatego zostaje mordercą na zlecenie. Co ciekawe, jego kariera rozwija się dzięki wydatnej pomocy Ricka... Potem dowiemy się, jakie będą konsekwencje miłości pasożyta umysłu Śpiącego Gary'ego, a w końcu popatrzymy na świat z perspektywy człowieka zmienionego w ogórka. Jedno jest pewne: wrażeń nie zabraknie!

Autorami scenariuszy do poszczególnych opowieści są różni twórcy, m. in. Kanadyjczyk J. Torres ("Teen Titans Go", "Do-Gooders"), za to wszystkie historie narysował jeden grafik – CJ Cannon, samouk z Nashville, który sławę zyskał właśnie serią "Rick i Morty".

Uwaga: komiks tylko dla dorosłych!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.