Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Joe Hill, Leomacs, David Stewart - Kosz pełen głów. Hill House

Flaga Polska 20 stycznia 2021, środa
Autor: Joe Hill, Leomacs, David Stewart
Wydawnictwo: Egmont Polska
Komiksy

Nowość dla wszystkich miłośników horroru i twórczości Joego Hilla!
Komiksy z logo Hill House Comics powstały jako efekt współpracy znanego pisarza i syna Stephena Kinga z wydawnictwem DC. Do dwóch z pięciu oryginalnych, zamkniętych historii scenariusze napisał sam Joe Hill, a wśród scenarzystów kolekcji jest również ceniony pisarz M. R. Carey. Wszystkie albumy ukażą się do końca 2021 roku w przekładzie Pauliny Braiter.
W "Koszu pełnym głów" zakochana w młodym policjancie studentka pozna od podszewki pozornie spokojny nadmorski kurort. Wkroczy do świata, gdzie rządzą przemoc i korupcja, lecz to będzie dopiero początek jej podróży w strefę mroku. Walcząc o życie, przekona się, że śmierć nie musi oznaczać przejścia do innego wymiaru...
Scenarzystą tej przerażającej historii jest Joe Hill, bardzo popularny amerykański pisarz specjalizujący się w horrorach i mrocznej fantasy ("Pudełko w kształcie serca", "Rogi"), zdobywca dwóch Nagród Brama Stokera. Rysunki wykonał Włoch Leomacs, znany przede wszystkim na rynku włoskim z ilustracji do serii "Nick Raider" czy "Dylan Dog".
Komiks dla dorosłych.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.