Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Jean Dufaux, Beatrice Tillier - Inferno. Skarga Utraconych Ziem. Czarownice. Tom 2

Flaga Polska 16 czerwca 2021, środa
Autor: Jean Dufaux, Beatrice Tillier
Wydawnictwo: Egmont Polska
Komiksy

Drugi tom trzeciego cyklu wchodzącego w skład bestsellerowej, tworzonej od wielu lat sagi fantasy "Skarga Utraconych Ziem".
Wydaje się, że w krainie rządzonej przez Brendama jest szansa na trwały pokój. Stary król zawiera przymierza z rodami możnowładczymi, a Czarodziejki wspierają władcę. Jednak zarówno żona, jak i prawowity syn króla są ludźmi złymi, którzy wejdą w przymierze z każdą mroczną mocą, aby jak najszybciej zdobyć władzę. Kiedy zaś Brendam przyjmuje na dwór i oficjalnie uznaje swojego nieślubnego syna Viviena, podła królowa wchodzi w układ z potężną czarownicą o postaci smoka. Szybko jednak okazuje się, że bestia ma własne plany co do przyszłości Eruin Dulei. Czy Vivien i wspierające go siły światła będą w stanie przeciwstawić się nowemu zagrożeniu?
Autorem scenariusza serii jest słynny francuski twórca Jean Dufaux ("Drapieżcy", "Murena"), a rysunków – Béatrice Tillier, graficzka znana przede wszystkim z opowieści fantastycznych ("Le bois des Vierges", "Fée et tendres automates").
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.