Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

James Tynion IV, Jorge Jiménez - Zabobonna zgraja. Batman. Tom 4

Flaga Polska 7 grudnia 2022, środa
Autor: James Tynion IV, Jorge Jiménez
Wydawnictwo: Story House Egmont
Komiksy

Po ataku na Azyl Arkham w Gotham panują strach i dezinformacja. Strach na Wróble ponownie atakuje! Jeszcze nigdy nie był tak zdeterminowany, aby zdestabilizować miasto i zasiać strach w sercach mieszkańców. Podczas gdy Batman próbuje się dowiedzieć, jaki jest prawdziwy cel ataków Stracha na Wróble, nowy burmistrz – wrogo nastawiony do całego ruchu samozwańczych obrońców prawa – zamierza podpisać umowę z Saint Industries, tajemniczą korporacją, która ma własny plan, jak zaprowadzić porządek w mieście. Co gorsza, grupa znana jako Kolektyw Nadpoczytalności chce dzięki kradzieżom zdobyć fundusze na nową technologię, która ma na stałe zmienić przyszłość Gotham.
W tym tomie pierwszy raz pojawiają się Miracle Molly, poznajemy tez przerażającą genezę Peacekeepera-01.
Czwarty tom serii "Batman – Zabobonna zgraja" rozpoczyna sagę, która na zawsze zmieni świat Mrocznego Rycerza. Za scenariusz odpowiada James Tynion IV ("Batman/Wojownicze Żółwie Ninja"), a za rysunki Jorge Jiménez ("Liga Sprawiedliwości").
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach "Batman" #106-111 oraz fragmenty "Infinite Frontier" #0.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.