Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Gov't Mule - Bring On The Music (Live At The Capitol Theatre) [Blu-ray]

Flaga Polska 19 lipca 2019, piątek
Arysta: Gov't Mule
Wytwórnia: Mystic
Koncerty/Live

Gov't Mule prezentują album koncertowy, którego wydanie zbiega się z jubileuszem 25-cio lecia zespołu.
K
oncert zarejestrowano w Capitol Theatre w Port Chester, w stanie Nowy Jork, w dniach 27 i 28 kwietnia 2018 przy użyciu dziewięciu kamer. Wersja DVD zawiera ponad dwie godziny muzyki na żywo, pełnometrażowy film koncertowy, wywiady z zespołem, nagrania zza kulis, oraz szereg zdjęć zespołu od początku działalności. "Bring On The Music... " będzie dostępne w różnych konfiguracjach: pakiet 2 CD / 2 DVD deluxe (płyty CD i DVD to całkowicie różne setlisty i zawierają dodatkowo "Soulshine" i "Traveling Tune"), dwa pakiety z podwójnym winylem , wersja cyfrowa, Blu-ray i 2 CD.
Tytuł albumu, "Bring On The Music", został zaczerpnięty z jednego z utworów Gov't Mule, który mówi o upływie czasu i jest ukłonem zespołu w kierunku fanów. Teatr Capitol w którym zarejestrowano materiał zawsze był i nadal jest jednym z ulubionych miejsc koncertowych Gov't Mule.
Warren Haynes tak mówi o nowym wydawnictwie: "Dwadzieścia pięć lat... . Nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że dotrwamy do takiej rocznicy. To bardzo trudne utrzymać zespół przez 25 lat. Nie osiągniesz tego bez zbudowania i bez pielęgnowania ważnych relacji. Tytuł "Bring On The Music" jest oczywiście tytułem jednego z naszych utworów, który porusza temat nie tylko upływu czasu, ale także naszych relacji z publicznością. To samo dotyczy "Traveling Tune", który otwiera i zamyka główny film. Bez naszej publiczności nie przetrwalibyśmy tych 25-ciu lat. Było również oczywiste, że chcieliśmy nagrać ten materiał w Capitol Theatre w Nowym Jorku, który jest jednym z naszych ulubionych miejsc. Od czasu ponownego otwarcia tego miejsca w 2012 roku ja (z koncertami solowymi) i Gov't Mule graliśmy tam wiele razy i to były naprawdę magiczne chwile. Oprócz publiczności pomogła nam przetrwać oczywiście muzyka. Muzyka łączy nas z naszą publicznością. Muzyka jest dla nas wszystkim, jest czymś ponadczasowym, nieuchwytnym. Muzyka będzie trwała nawet wówczas, gdy nas już zabraknie".
Lista utworów:
1. Intro
2. Traveling Tune (Part 1)
3. Railroad Boy
4. Mule
5. Beautifully Broken
6. Drawn That Way
7. The Man I Want To Be
8. Funny Little Tragedy > Message In A Bottle > Funny Little Tragedy
9. Far Away
10. Sin's A Good Man's Brother
11. Mr. Man
12. Life Before Insanity
13. Thorns Of Life
14. Trane
15. Revolution Come, Revolution Go
16. No Need To Suffer
17. Dreams & Songs
18. Time To Confess
19. Comeback
20. World Boss
21. Bring On The Music
22. Traveling Tune (Part 2)
23. Dark Was The Night, Cold Was The Ground
Bonus Content:
24. Soulshine Video
25. Traveling Tune Video (Warren Haynes Solo)
26. Rare Photos Collection