Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Donny Cates - Venom. Tom 3

Flaga Polska 7 grudnia 2022, środa
Autor: Donny Cates
Wydawnictwo: Story House Egmont
Komiksy

Seryjny morderca Carnage wyszedł z ukrycia i zamierza zabić każdego, kto był kiedyś nosicielem kosmicznego symbionta. Żeby go powstrzymać, Eddie Brock łączy siły ze Spider-Manem... ale wkrótce na szachownicy pojawia się nowy gracz, i to wcale nie ten, którego się spodziewacie! Co więcej, wygląda na to, że Dylan – znany wszystkim jako młodszy brat Eddiego – jest w rzeczywistości kimś nieco innym. A kiedy prawda o jego tożsamości wyjdzie na jaw, nic nie będzie już takie samo!
Przedstawiamy trzeci tom głośnej, utrzymanej w klimacie horroru i thrillera psychologicznego opowieści o Venomie autorstwa Donny'ego Catesa, scenarzysty znanego z serii "Doktor Strange" czy "Thanos". Rysunki stworzyli Iban Coello ("Deadpool & the Mercs for Money") i Ryan Stegman ("The Superior Spider-Man", "Wolverine: Trzy miesiące do śmierci").
Album zawiera zeszyty #17–20 serii "Venom", zeszyty #1–5 serii "Absolute Carnage", zeszyt "Absolute Carnage: Immortal Hulk" #1 oraz materiały z zeszytu "Free Comic Book Day 2019".
Polecamy też album "Amazing Spider-Man: Rzeź absolutna", który nawiązuje do wydarzeń przedstawionych w tym tomie.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.