Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Brian Michael Bendis, Ivan Reis - Saga jedności: Ród El. Superman. Tom 2

Flaga Polska 15 lipca 2020, środa
Autor: Brian Michael Bendis, Ivan Reis
Wydawnictwo: Egmont Polska
Komiksy

Drugi tom serii "Superman" ze scenariuszem laureata Nagrody Eisnera – Briana Michaela Bendisa ("Daredevil" "Ultimate Spider-Man"). Za rysunki odpowiadają m. in. Ivan Reis ("Liga Sprawiedliwości", "Aquaman") i Brandon Peterson ("Uncanny X-Men", "Green Lanterns").
Jon Kent – syn Supermana i Lois Lane – powrócił z gwiazd wraz ze swoim dziadkiem Jor-Elem. W Superboyu zaszły duże zmiany i nie chodzi tylko o jego nowy kostium. Jak Człowiek ze Stali zareaguje na to, co stało się z jego synem?
Superboy zaskoczy swoich rodziców opowieścią o tym, czego nauczył się od Jor-Ela podczas ich wspólnej odysei. Spotkania z kosmicznym łowcą nagród Lobo, Syndykatem Zbrodni z innej Ziemi, a nawet Korpusem Zielonych Latarni to tylko część wyzwań, z jakimi mierzył się Jon. Superman musi także zażegnać kosmiczny konflikt, za którego powstanie mógł być odpowiedzialny jego ojciec! Jednak jakie są prawdziwe zamiary Jor-Ela? I w jaki sposób Superman – z pomocą Supergirl oraz Krypto – odpowie na zagrożenie ze strony Rogola Zaara i generała Zoda?
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.