Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Brian Buccellato - Bogowie pośród nas. Rok czwarty. Injustice. Tom 4

Flaga Polska 22 lutego 2023, środa
Autor: Brian Buccellato
Wydawnictwo: Story House Egmont
Komiksy

Od czterech lat Ziemia znajduje się pod rządami Supermana. Jego wrogowie zostali rozproszeni albo zabici, ale ruch oporu wciąż walczy!
Po ostatniej porażce Batman w desperackim geście zwrócił się do Aresa, boga wojny, by zwerbować panteon greckich bogów do starcia z Supermanem. Człowiek ze Stali może i jest wystarczająco silny, aby zmierzyć się z bogiem... ale co się stanie, gdy jego najbliższa sojuszniczka i córka Zeusa, Wonder Woman, zwróci się przeciwko niemu?
Tom "Injustice: Bogowie pośród nas: Rok czwarty", inspirowany fenomenalną grą wideo, opowiada o ludziach dysponujących niemal boskimi mocami, którzy starają się zaprowadzić ład w świecie ogarniętym chaosem. Scenariusz Briana Buccellato ("Flash") zilustrowany został przez Brunona Redondo ("Earth 2", "Suicide Squad: Zła Krew"), Mike'a S. Millera ("Batman: Arkham Unhinged") i wielu innych znakomitych rysowników. Dodatkowo zamieszczono historię pierwszego scenarzysty serii Toma Taylora ("DCeased").
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach "Injustice: Gods Among Us: Year Four" #1-12 oraz "Injustice: Gods Among Us: Year Four Annual" #1.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.