Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

André Rieu - Welcome To My World 3

Flaga Polska 15 kwietnia 2022, piątek
Arysta: Andre Rieu
Wytwórnia: Universal
Koncerty/Live

André Rieu i jego wspaniała Orkiestra Johanna Straussa po raz kolejny zapraszają w czarującą podróż dookoła świata - z Holandii do Izraela, z Portugalii do Stanów Zjednoczonych oraz na wyjątkowe obchody Bożego Narodzenia w Australii!

W „Welcome to my World 3” poznasz kulisy niezapomnianych koncertów André Rieu, dowiesz się więcej o Królu Walca i jego ulubionych momentach ze światowego tournée. „Welcome to my World 3” jest pełen zabawy, romansu i oczywiście pięknej muzyki klasycznej. Zobaczysz spektakularne fragmenty koncertów André Rieu, z zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi, wzruszającymi walcami i zabawnymi gośćmi, takimi jak David Hasselhoff wykonujący utwór "Looking for Freedom" czy Los del Rio z ich wielkim przebojem "Macarena". Znalazły się tu również liczne wywiady z André, jego orkiestrą i współpracownikami.

Zestaw 3 płyt DVD umożliwia wgląd w życie na scenie i oczywiście za kulisami jednego z najsłynniejszych współczesnych artystów koncertujących na całym świecie - według Billboardu, to artysta klasyczny z najwyższą frekwencją na swoich koncertach w historii.

Magiczna podróż André zaczyna się od słynnych koncertów w Vrijthof w jego rodzinnym mieście Maastricht i prowadzi przez cały świat. Teraz możesz dołączyć do tego niezwykłego muzyka podczas jego pierwszych koncertów w Izraelu, w tym wycieczki do świętego miasta Jerozolimy. Spaceruj z Maestro po romantycznych uliczkach Lizbony i ciesz się widokami i dźwiękami Ameryki. André świętuje także Boże Narodzenie na plaży w Australii i odbywa wycieczkę po porcie w Sydney. Kolejną niewątpliwą atrakcją są obchody 30-lecia jego Orkiestry Johanna Straussa.