Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

André Rieu - Silver Bells

Flaga Polska 25 listopada 2022, piątek
Arysta: Andre Rieu
Wytwórnia: Universal
Inne

Magia Świąt: André Rieu przedstawia "Silver Bells" (CD/DVD)
Boże Narodzenie to najwspanialszy czas w roku! Cieszą nas rozświetlone choinki, piętrzące się pod nimi prezenty i skradzione pocałunki pod jemiołą, ale trzeba przyznać, że gdyby nie radosna muzyka André Rieu, czegoś by na tym obrazku zabrakło. "Król Walca" z ogromną przyjemnością przedstawia swój najnowszy świąteczny album zatytułowany "Silver Bells", którego światowa premiera odbędzie się 18 listopada 2022 roku. Wszystko wskazuje na to, że ta płyta CD/DVD będzie wymarzonym prezentem gwiazdkowym, a już z pewnością ucieszy wszystkich wiernych fanów André Rieu na całym świecie.
"Silver Bells" (CD & DVD) to kolekcja uwielbianych przez wszystkich i niezwykle romantycznych utworów, wśród których znajdują się takie świąteczne klasyki jak "Silent Night", "Holy Night"; "Santa Clause is Coming to Town"; "Let it Snow"; "It's Beginning to Look a lot like Christmas"; "Slumber My Darling"; "Jingle Bell Rock"; "Waltz of the Flowers"; "Petersburg Sleigh Ride"; "Ave Maria" i wiele, wiele innych.
André Rieu przygotował też specjalną niespodziankę dla swoich fanów. Dołączona płyta DVD zabierze ich w niezwykłą podróż do zimowej krainy czarów – André's Winter Wonderland! Z wygodnego fotela w salonie będzie można delektować się niepowtarzalną atmosferą jego tradycyjnego koncertu bożonarodzeniowego, który został zarejestrowany na żywo w Maastricht, rodzinnym mieście muzyka.
Jak mówi sam André Rieu: "Chciałbym, aby wraz z płytą "Silver Bells"każda osoba na świecie przyjęła ode mnie życzenia miłości, pokoju i radości! Mam nadzieję, że każdemu spodoba się muzyka, romantyzm i magia zawarte na tej płycie. Mam też nadzieję, że te cudowne melodie napełnią wasze serca ciepłem i zachęcą do tańca wokół bożonarodzeniowego drzewka. Razem z moją orkiestrą pragniemy życzyć wam wspaniałych świąt wypełnionych po brzegi muzyką".
André Rieu sprzedał już ponad 40 milionów płyt na całym świecie, a jego koncerty na żywo gromadzą przeszło pół miliona widzów rocznie. Jest pierwszym w historii instrumentalistą klasycznym, który wspiął się na drugie miejsce brytyjskich list przebojów, a aż 15 albumów z jego dorobku znalazło się w najlepszej dziesiątce. Już od 35 lat André koncertuje na całym świecie wraz ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, będącą największą prywatną orkiestrą świata.
Jego filmy na YouTubie osiągnęły znacznie ponad miliard wyświetleń, jego profil na Facebooku obserwuje 9 milionów osób, a każdego roku jego pokazy kinowe biją rekordy popularności.
Lista utworów:
CD
1. Santa Claus Is Comin' To Town
2. Mille Cherubini In Coro
3. Jingle Bell Rock
4. Lulajze Jezuniu, ARV
5. Flower Waltz, ARV
6. Coventry Carol, ARV
7. Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!
8. Ave Maria
9. Op Kawwe Wintermörrege
10. Hark! The Herald Angels Sing, ARV
11. Petersburger Schlittenfahrt, ARV
12. It's Beginning To Look Like Christmas
13. Silver Bells
14. In The Bleak Midwinter, ARV
15. Slumber My Darling, ARV
16. It's The Most Wonderful Time Of The Year
DVD
1. Seventy-Six Trombones
2. Blaze Away
3. Maria Mari!
4. The Holy City, ARV_11
5. Snow Waltz, ARV_12
6. O Holy Night, ARV_11
7. Sleighride
8. Walking In The Air
9. Csárdásfürstin Medley (Medley: Tanzen möcht ich, Machen wir es dem Schwalben nach, Weisst du es noch?, Tanzen möcht ich)
10. Im Weissen Rössl
11. Oh When The Saints, ARV_11
12. I Will Follow Him
13. Amen, ARV_11
14. Oh Happy Day
15. Fächerpolonaise
16. Second Waltz
17. Overture Light Cavalry, ARV_18
18. Panis Angelicus
19. What a Wonderful World
20. Radetzky March, ARV_15
21. Strauss and Co, ARV_15 (inkl. Als Flotter Geist ARV/A Bright Young Man ARV, An der schönen blauen Donau ARV, /The Beautiful Blue Danube ARV
Wiener Blut ARV/ Viennese Blood ARV, Lippen schweigen/Lips Are Sealed, Tanzen möcht' ich/I Like To Dance, Rosen aus dem Süden ARV/Roses From The South ARV)
22. Tutti Frutti
23. Can't Help Falling In Love
24. Mary's Boychild
25. Silent Night, ARV_11
26. Jingle Bells, ARV_15
27. White Christmas
28. We Wish You A Merry Christmas, ARV_15