Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

WWE 12

Flaga Polska 9 grudnia 2011, piątek
Flaga Europa 25 listopada 2011, piątek
Flaga Stany Zjednoczone 22 listopada 2011, wtorek
Producent: Yuke's
Wydawca: THQ
PS3 Wii X360

WWE' 12 to kolejna odsłona serii znanej dawniej jako SmackDown vs. Raw. Wraz ze zmianą tytułu twórcy wyznaczają granicę starej i nowej serii.

WWE' 12 charakteryzuje przede wszystkim tzw. "Predator Technology". Dzięki niej w każdej chwili można przerwać zadawanie ciosu i zaatakować w inny sposób. Sprawia to, że znacznie trudniej jest przewidzieć ataki przeciwnika, które nie są już sztywnymi animacjami. Wraz z implementacją "Predator Technology" znacznie podkręcona została także oprawa wizualna, modele zawodników oraz sztuczna inteligencja.

W ramach zabawy dla jednego gracza WWE '12 oferuje tryb kampanii, gdzie zawieranie niestabilnych sojuszy, rywalizowanie z innymi grupami wrestlerów czy organizowanie meczów to chleb powszedni. Dodatkowo w grze zaimplementowany jest tryb Create an Arena, gdzie gracze mogą puścić wodzę wyobraźni i skonstruować zarówno ścieżki fabularne, finishery zawodników, epickie wejścia na arenę oraz wiele innych rzeczy. Wszystko to naturalnie można wrzucić do sieci, by pochwalić się swoimi osiągnięciami przed znajomymi.

Cechy Produktu:
• Doświadcz nowego WWE dzięki rewolucyjnej Predator Technology, dzięki której rozgrywka stanie się jeszcze bardziej dynamiczna, realistyczna i intuicyjna. Wprowadzono również nowy system animacji i płynnej walki oraz ulepszono Sztuczną Inteligencję przeciwników

• Znajdź się w samym centrum telewizyjnego show. Nowa opcja dynamicznej kamery telewizyjnej odtworzy dokładnie to wszystko, co dotychczas widywałeś w programach telewizyjnych o WWE. Podkręcone efekty świetlne i rendery sprawią, że zachwycisz się najbardziej realistycznymi Supergwiazdami, Divami i Legendami WWE.

• Stwórz własnego wrestlera! W WWE '12 zaimplementowany jest specjalny moduł kreacji supergwiazdy, wejściówki, finisherów, linii fabularnych i wielu innych opcji nie widzianych nigdy w grze wrestlerskiej! Gdy stworzysz swoje dzieło, nic nie stoi na przeszkodzie byś wrzucił je w sieć i z dumą oglądał zazdrość na twarzach znajomych!

• Weź karierę we własne ręce - WWE Universe 2.0 pozwala na dowolne kształtowanie swojej kariery i ścieżki na szczyt. Od twoich decyzji zależy, jakie mecze, sojusze czy rywali znajdziesz na swojej drodze.

Tagi: WWE12 rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!