Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Włodi - Hhultras

Flaga Polska 31 marca 2023, piątek
Arysta: Włodi
Wytwórnia: Universal
Hip-Hop

"Hhultras" to siódmy solowy album Włodiego! Artysta znany ze swojej autentyczności zaznacza swoją pozycje i konsekwentnie wyraża swoje zaangażowanie w muzykę. Stoi przy tym do końca za swoim i za tym, co reprezentuję, będąc tytułowym ultrasem w swojej profesji.
Na albumie znajdziemy dziesięć utworów o klimatycznym brzmieniu, surowe, nie raz mroczne produkcje, z Warszawskim sznytem Włodiego, wyprodukował w większości Ńemy do płyty dodali smaku Szczur JWP, Soulpete, Smokin oraz The Returners.
Drugie wydawnictwo Włodiego w Def Jam Recordings Poland, obfituje w plejadę znakomitych gości, od rapowego undergroundu po mainstream, w niesłyszanych dotąd razem połączeniach. Gości na płycie znajdzie się aż dziesięciu, będą oni stopniowo ujawniani przez artystę i wytwórnie.
Za wyjątkową oprawę graficzną krążka odpowiada Lis Kula znany z poprzednich albumów Włodiego, "Wszystko z dymem", "Osad" i teraz "Hhultras" tworząc pewnego rodzaju trylogie – "Włodkową sagę". Lis Kula kolejny raz w znakomitym sposób zobrazował klimat panujący na albumie swoim ilustracjami.
Lista utworów:
1. Intro
2. Z Planem
3. Hhultras
4. Przystanek
5. Należne Miejsce
6. Impuls
7. W Czarnym Fraku
8. Bez Znieczulenia
9. Kafkaesk
10. Legit Check
11. Outro
12. Napisy Końcowe