Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Vixen - Serce

Flaga Polska 18 października 2019, piątek
Arysta: Vixen
Wytwórnia: My Music
Hip-Hop

− "Serce to emocjonalny kalejdoskop. Chcąc zawrzeć tę tezę na krążku tak zatytułowanym, podzieliłem płytę na cztery części, różnicując numery pod względem klimatu" − tłumaczy Vixen.
"Serce" to wyjątkowe, dwupłytowe wydawnictwo Vixena. Na płycie znalazły się utwory z 4 tegorocznych EP-ek artysty uzupełnione o premierowe pozycje. Podczas tworzenia Vixen skupiał się wokół pozytywnych i negatywnych emocji przewodnich. Zgodnie z tym założeniem fizyczne wydanie albumu podzielone zostało na 2 części − komory serca. Wszystkie nagrania zarejestrowano w Domofonia Studio. W nagraniach udział wzięło wielu zaskakujących gości − od mainstreamowych graczy po zawodników z podziemia. Wśród nich znaleźli się: KaeN, Lilu, Skip, Meek, Oh Why?, Skorup, Pokahontaz, Gedz, Teabe oraz B. R. O. Za warstwę muzyczną longplaya odpowiadają tacy beatmakerzy, jak: JRS, Varhlak, Macios, Faded Dollars i Bez Struktury.
− "Esencjonalne i bujające refreny to dodatkowy atut. Myślę, że tą płytą osiągnąłem nowy pułap muzyczny" − chwali się Vixen.
Album promują wideosingle: "Melodio", "STFU" ft. KaeN, "Luz na spince" ft. Meek, Oh Why?, "Wyszliśmy na ludzi", "Lucky" ft. Pokahontaz, "Koła" ft. Teabe, "Atencja" ft. Gedz i "OhMyGod".