Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Various Artists - Trolls World Tour (Original Motion Picture Soundtrack)

Flaga Polska 13 marca 2020, piątek
Arysta: Various Artists
Wytwórnia: Sony
Filmowa

"Trolls World Tour Original Motion Picture Soundtrack" to kolekcja przebojowych piosenek z drugiej części filmu o uwielbianych przez dzieci na całym świecie kolorowych Trollach!. Justin Timberlake ponownie objął rolę producenta wykonawczego soundtracku. Timberlake napisał oraz wykonał utwory, które można usłyszeć w filmie "Trolls World Tour" ("Trolle 2"), wraz z takimi gwiazdami muzyki jak Chris Stapleton, Kelly Clarkson, Anderson . Paak, Mary J. Blige, Anna Kendrick, George Clinton i SZA.
Ścieżka dźwiękowa do pierwszej części "Trolls", podobnie jak promujący ją singiel "Can't Stop The Feeling" osiągnęła w Polsce status platynowej płyty.
Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Branch oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.