Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Various Artists - Sue Townsend's The Secret Diary Of Adrian Mole Aged 13 3/4 - The Musical (Original London Cast Recording)

Flaga Polska 28 czerwca 2019, piątek
Arysta: Various Artists
Wytwórnia: Sony
Filmowa

Album "The Secret Diary of Adrian Mole Aged 13 3/4 - The Musical (Original London Cast Recording)" to rejestracja londyńskiego spektaklu stworzonego na podstawie książki Sue Towsend " Adrian Mole lat 13 i ľ. Sekretny dziennik". Sekretny dziennik, wydany po raz pierwszy w 1982 roku, to pierwsza część cyklu o największym fajtłapie wszech czasów, który błyskawicznie podbił serca czytelników w Wielkiej Brytanii, a potem na całym świecie.
Męki dojrzewania nigdy jeszcze nie były tak bolesne i tak zabawne. Uporczywe pryszcze i kryzys małżeński rodziców, porażki na polu literatury i drwiny kumpli ze szkoły - gdyby nie kłody rzucane pod nogi przez okrutny świat, geniusz Adriana, niedocenianego intelektualisty i poety, z pewnością rozbłysnąłby pełnym blaskiem. Może dostrzeże go chociaż Pandora...
W rolach głównych usłyszymy takie gwiazdy jak: Benjamin Lewis, Kelly Price, Gay Soper, Dean Chisnall, Lara Wollington I wielu innych.
Lista utworów:
1. Another Year
2. Look At That Girl
3. Intellectual Boy
4. Begging You For More
5. Barry's Threat
6. Perfect Mother
7. Misunderstood
8. My Lost Love
9. Take A Stand
10. Royal Wedding
11. How Could You
12. Now That I'm With You
13. New Best Friend
14. Bert's Advice
15. If You'd Lived
16. I Miss Our Life
17. The Nativity
18. Finale