Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Various Artists - Military Wives / Pojedynek na głosy

Flaga Polska 14 sierpnia 2020, piątek
Arysta: Various Artists
Wytwórnia: Universal
Filmowa

Muzyka z filmu inspirowanego prawdziwą historią międzynarodowego fenomenu Military Wives Choirs. W Polsce film ukazuje się pod tytułem "Pojedynek na głosy"
"Pojedynek na głosy" wyreżyserowany przez Petera Cattaneo ("Goło i wesoło"), z gwiazdorską obsadą to "inspirująca historia przyjaźni, miłości i wsparcia", oparta na prawdziwej historii grupy kobiet, które poprzez swoją działalność znalazły się w centrum zainteresowania medialnego.
W filmie występują Kristen Scott Thomas, laureatka nagrody BAFTA ("Czas mroku", "Cztery wesela i pogrzeb", "Angielski pacjent") oraz Sharon Horgan ("Wieczór gier"). Autorem ścieżki dźwiękowej jest Lorne Balfe ("Sherlock Holmes: Gra cieni", "Mroczny rycerz", "Mission Impossible: Fallout").
Oryginalny chór Military Wives powstał z zamiarem zjednoczenia żon, dziewczyn i partnerek żołnierzy walczących w Afganistanie. Ich pierwszy charytatywnych singiel "Whenever You Are" znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów w UK i sprzedał się w ilości ponad 500. 000 egzemplarzy w pierwszym tygodniu od premiery.
Album z muzyką zawiera oryginalne nagrania w wykonaniu chóru Military Wives, a także zupełnie nowe utwory w interpretacjach aktorek występujących w filmie.
Autorami jednego z utworów zatytułowanego "Home Thoughts From Abroad" są Robbie Williams i jego wieloletni współpracownik Guy Chambers: "Praca nad nową muzyką zawsze sprawia nam radość i cieszymy się, że nasza nowa piosenka pojawi się w tym filmie. Jesteśmy z niej naprawdę dumni i nie możemy doczekać się, aż wszyscy to usłyszą. "
Lista utworów:
1. Home Thoughts From Abroad
2. Only You (Cast)
3. Only You
4. Ave Maria (Cast)
5. Time After Time
6. Shout
7. We Are Family (Cast)
8. Stronger Together
9. With Or Without You
10. Brave
11. Make You Feel My Love
12. In My Dreams
13. You've Got A Friend
14. Wherever You Are
15. Sing