Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

UFC Undisputed 3

Flaga Polska 17 lutego 2012, piątek
Flaga Europa 17 lutego 2012, piątek
Flaga Stany Zjednoczone 14 lutego 2012, wtorek
Producent: Yuke's
Wydawca: THQ
PS3 X360

UFC: Undisputed 3 to kolejna gra na licencji Ultimate Fighting Championship. Tym razem nowa odsłona koncentruje się przede wszystkim na spektakularnym widowisku w stylu walk MMA. Ośmiokątne areny czekają na śmiałków, którym nieobcy jest pot, krew i łzy. Do tego PRIDE, czyli nowy system poddań, zakończenia walki i intuicyjne sterowanie sprawi, że nawet niedzielni gracze doświadczą intensywnej walki i czystej adrenaliny, gdy wejdą do klatki.

Cechy Produktu:
• Doświadcz trybu PRIDE, czyli nowego zestawu zasad wg japońskiej ligi MMA, gdzie znajdą się kopniaki rodem z piłki nożnej, czy deptania po głowie.

• Spektakularnie zakończ karierę przeciwnika dzięki nowym finisherom, poddaniom i zwiększonej koncentracji na prezentacji walki. Dzięki tym technikom masz teraz więcej możliwości upokorzenia przeciwnika niż dotychczas!

• Show rodem z TV - oglądaj emocjonujące wejścia, finishery czy znacznie ulepszone animacje twarzy dzięki nowym pozycjom kamer!

• Obij twarze kolegom niezależnie od tego czy wymiatasz w bijatyki czy nie! Dzięki nowemu systemowi sterowania, gdy wchodzisz do klatki możesz wybrać między tradycyjnym i uproszczonym sterowaniem.

• Rozszerzona lista zawodników czeka na ciebie! Teraz wybierz spośród 150 wojowników UFC, także w wadze piórkowej i koguciej.

• Graj przy jednej konsoli, ale i w trybie online! Odświeżony moduł gry wieloosobowej czeka!