Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Troye Sivan - In A Dream

Flaga Polska 28 sierpnia 2020, piątek
Arysta: Troye Sivan
Wytwórnia: Universal
Pop

Troye nagrał pięć z sześciu utworów, które trafiły na EP-kę, z producentem Oscarem Görresem (The Weeknd, MARINA, Tove Lo) w Sztokholmie i Los Angeles, tuż przed lockdownem. "Take Yourself Home" po premierze stało się #1 trendem na Twitterze i zgromadziło już ponad 76 mln streamów. Dziennikarze "The New York Times" opisali singiel jako zmysłowy, a na łamach magazynu "PAPER" można było przeczytać: "To prawdopodobnie pierwsza wielka piosenka, która powstała w czasie zbiorowej apokalipsy COVID-19".
Troye Sivan ma na koncie niemal osiem miliardów streamów całego katalogu. Jego drugi album, "Bloom", trafił na listy najlepszych wydawnictw 2018 m. in. w takich mediach jak "Rolling Stone", "USA Today", "Billboard", "OUT", NPR Music, "The Guardian" i wielu innych. "TIME" określił Sivana "perfekcyjną gwiazdą popu".
Artysta ma na koncie szereg nagród i wyróżnień, w tym Billboard Music Awards, trzy MTV Europe Music Awards i dwie nagrody GLAAD Media. Za "Revelation" – utwór nagrany z Jónsim z Sigur Rós do filmu "Wymazać siebie" – Troye otrzymał nominację do Złotego Globu, trafił też na oscarową shortlistę. Sivan pojawił się też gościnnie na albumie BTS "Map of the Soul: 7" w utworze "Louder Than Boms", którego zresztą jest współautorem.
Lista utworów:
1. Take Yourself Home
2. Easy
3. could cry just thinkin about you
4. STUD
5. Rager teenager!
6. IN A DREAM