Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Tool - Fear Inoculum

Flaga Polska 30 sierpnia 2019, piątek
Flaga Europa 30 sierpnia 2019, piątek
Arysta: Tool
Metal

"Fear Inoculum" to długo wyczekiwany nowy album TOOLa i pierwsza płyta zespołu od 13 lat. Krążek będzie dostępny cyfrowo oraz w specjalnej limitowanej wersji CD, w skład której wchodzą:
składane na trzy części opakowanie z 4 calowym ekranem z eksluzywnym nagraniem wideo
przewodem USB do ładowania urządzenia
2 watowym głośnikiem
36 stronicową książeczką
kodem do pobrania plików mp3.
W skład zespołu wchodzą: perkusista Danny Carey, gitarzysta Adam Jones, basista Justin Chancellor i wokalista Maynard James Keenan.
TOOL został założony w 1990 roku w Los Angeles w Kalifornii. Objawił światu swój pierwszy album studyjny - "Undertow" już w 1993 roku. Od tego momentu zespół rósł jako ikona alternatywnego metalu wydając płytę "Ænima" w 1996 roku. Artyści starali się połączyć swoją eksperymentalną muzykę ze sztukami wizualnymi i przesłaniem wynikającym z ich wewnętrznego rozwoju, co pozwoliło im wydać krążki "Lateralus" w 2001 roku i "10, 000 Days w 2006 roku. Ich dotychczasowe działania pozwoliły im osiągnąć status legendarnego zespołu, kochanego zarówno przez fanów jak i krytyków. TOOL zdobył 3 nagrody Grammy, grał trasy koncertowe i zdobywał pierwsze miejsca na listach sprzedaży na całym globie.

Tagi: Progressive metal, Alternative metal