Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Toni Braxton - Sex and Cigarettes

Flaga Polska 23 marca 2018, piątek
Arysta: Toni Braxton
Wytwórnia: Universal
Soul/RnB

Toni Braxton, autorka megahitu "Un-Break My Heart", siedmiokrotna laureatka Grammy i gwiazda z wieloma milionami sprzedanych płyt, wraca z pierwszym solowym wydawnictwem od blisko dekady. Longplay zatytułowany "Sex and Cigarettes" ukazuje się 23 marca. Będzie to 9. album w karierze wokalistki i pierwszy od czasu nagrodzonego Grammy "Love, Marriage & Divorce" (2014) zrealizowanego we współpracy z Babyface'em.
"Sex and Cigarettes" zwiastował wydany we wrześniu 2017 roku singel "Deadwood", który dotarł na szczyt listy radia Urban AC. Na kolejny utwór promujący płytę Toni Braxton wybrała "Long As I Live". W zestawie znajdzie się również duet z Colbie Caillat ("My Heart").
W tym roku mija 25 lat kariery Toni Braxton. W 1993 roku artystka zadebiutowała imiennym albumem, który 8-krotnie pokrył się platyną. Z płyty pochodziły przeboje "Another Sad Love Song" i "Breathe Again", dzięki którym Braxton dwa lata z rzędu nagradzana była Grammy w kategorii Best Female R&B Performance. Statuetkę otrzymała również jako najlepsza nowa artystka. Dzieło rozeszło się w nakładzie 10 milionów egzemplarzy. Jeszcze lepiej poradził sobie jej drugi długogrający krążek "Secrets" (1996), który napędzany sukcesem ballady "Un-Break My Heart" znalazł ponad 15 milionów nabywców.
W ostatnich latach Toni Braxton została pierwszą czarnoskórą gwiazdą, która zagrała główną rolę w "Pięknej i Bestii" na Broadwayu, dołączyła też jako gość specjalny do obsady innego broadwayowskiego musicalu "After Midnight", a ponadto wydała wspomnienia "Unbreak My Heart", z siostrami współtworzyła reality show "Braxton Family Values" oraz wystąpiła w filmie "Faith Under Fire".