Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Tiesto - Drive

Flaga Polska 25 kwietnia 2023, wtorek
Arysta: Tiesto
Wytwórnia: Warner Music
Elektroniczna

Tiësto to filar muzyki elektronicznej i artysta, który wykracza daleko poza nią - Tiësto to doświadczenie. Urodzony jako Tijs Verwest artysta odnalazł swoje miejsce na crossoverowej scenie, zdobywając uznanie krytyków i miliony nowych fanów dzięki serii hitów.
Koncepcyjny album "Drive" wydane w barwach Atlantic Records, to symulacja epickiej, nocnej zabawy, czyli coś, co Tiësto zna lepiej niż większość z nas. Nocna podróż rozpoczyna się od "All Nighter" - mobilizacji na nadchodzące szaleństwo. Dalej wraz z Avą Max zachęca słuchaczy do "rzuczenia kilku banknotów i wypicia kilku butelek szampana" w "The Motto", zanim wieczór wrzuci kolejny bieg z zegarem uderzającym o "10:35". Wtedy przychodzi czas, by ruszyć na parkiet z "The Business". Następnie na imprezie pojawią się wokalni goście: A Boogie ("Chills (LA Hills)"), Charli XCX ("Hot In It"), The Black Eyed Peas ("Pump It Louder") czy Karol G ("Don't Be Shy").
Zatytułowany na część nieustającego pędu kariery Tiësto i fizycznego ruch, który jego dzieła inspirują, "Drive" sprawi, że słuchacz wszędzie i zawsze będzie mógł poczuć dreszcz znany z tanecznego parkietu.
Lista utworów:
1. All Nighter
2. The Motto with Ava Max
3. 10:35 with Tate McRae
4. The Business
5. Chills (LA Hills) with A Boogie With Da Hoodie
6. Hot In It with Charli XCX
7. Pump It Louder with Black Eyed Peas
8. Learn 2 Love
9. Don't Be Shy with Karol G
10. Bet My Dollar with Freya Riding
11. Back Around with AR/CO
12. Lay Low