Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

The Weeknd - After Hours

Flaga Polska 27 marca 2020, piątek
Arysta: The Weeknd
Wytwórnia: Universal
Soul/RnB

The Weekend zapowiada nowy album "After Hours".
The Weekend potwierdził tytuł i datę premiery nowego albumu. Już teraz możemy posłuchać kawałka tytułowego – "After Hours".
Kanadyjski wokalista, który niedawno skończył 30 lat, zapowiedział, że jego najnowszy album "After Hours" ukaże się 20 marca 2020. The Weeknd udostępnił tytułowy kawałek, który idealnie oddaje klimat tytułowego czasu po godzinach. Kontynuując opowieść o mrocznej, miejskiej nocy, artysta śpiewa: "Moje najmroczniejsze godziny / Dziewczyno, czuję się bardzo samotny w tym zatłoczonym pomieszczeniu / Różne dziewczyny na parkiecie, rozpraszają moje myślenie o tobie / Stałem się tym facetem, którym już kiedyś byłem, byłem / Staram się zasnąć / By być bliżej ciebie w moich snach / Nie chciałem się budzić, dopóki przy mnie nie będziesz / Chciałem, byś po prostu zadzwoniła i powiedziała, powiedziała".
"After Hours" będzie czwartym długogrającym albumem artysty. Na krążku znajdą się wydane w 2019 hitowe single "Heartless" oraz "Blinding Lights". Dotychczasową dyskografię The Weekend zamyka multiplatynowy "Starboy" z 2016, a w 2018 ukazała się EP-ka "My Dear Melancholy".