Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

The Mighty Quest for Epic Loot

Flaga 18 listopada 2013, poniedziałek
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
PC

The Mighty Quest for Epic Loot to darmowa gra sieciowa, stanowiąca połączenie strategii i dungeon-crawlera. Gracze zastawiają sidła na intruzów, którzy chcieliby złupić ich zamki i jednocześnie biorą udział w wyprawach na siedziby innych uczestników zabawy. Tytuł wyprodukowany został przez studio Ubisoft Montreal.

The Mighty Quest for Epic Loot jest twórczym rozwinięciem legendarnej serii czasu rzeczywistego - Dungeon Keeper. Deweloperzy ze studia Ubisoft Montreal zdecydowali się wykorzystać podobny pomysł, rozbudowując go jednak o wiele nowych elementów i implementując zróżnicowane funkcje społecznościowe. Akcja gry osadzona została w fantastycznym królestwie Opulencia, w którym każdy obywatel posiada własny zamek, gdzie przetrzymuje bogactwa. Zadaniem gracza jest chronienie swego dobytku przed intruzami przy użyciu rozmaitych jednostek i pułapek. Równocześnie wykreowana przez niego postać awanturnika bierze udział w próbach złupienia włości innych uczestników zabawy.

Rozgrywka zaprojektowana została z myślą o zabawie wieloosobowej za pośrednictwem Internetu. Twórcy zadbali o bogate funkcje społecznościowe, pozwalające m.in. zapraszać znajomych z serwisu Facebook na wspólne rabunki zamków.

The Mighty Quest for Epic Loot wyróżnia się kreskówkową oprawą wizualną oraz sporą dawką specyficznego poczucia humoru. Gra dystrybuowana jest na zasadzie free-to-play.

Tagi: Free2Play, F2P