Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

The Coiots! - Punk, boks, sex

Flaga Polska 9 listopada 2018, piątek
Arysta: The Coiots!
Wytwórnia: Universal
Punk

Album kolejnego z licznego grona przedstawicieli śląskiej sceny punkowej... . "Punk, boks, sex" to płytowy debiut grupy The Coiots, której muzycy znani są ze swojej wcześniejszej działalności m. in. w takich formacjach jak Białe Mydło, Zasięg, Profanacja, Bulbulators czy Ramzes & The Hooligans... i jednoznacznie nawiązują w swoich dokonaniach do najbardziej tradycyjnej postaci wczesnego punk rocka.
Streetpunk, w którym pobrzmiewają echa Punk 77 to wizytówka The Coiots!, która w sposób oczywisty skieruje na zespół zainteresowanie odpowiedniego grona fanów.
The Coiots! powstali w roku 2001 od tej pory dając się poznać nie tylko lokalnej publiczności. Niektóre nagrania śląskiej załogi znane są już w wersjach demo ze składanki "Prowadź mnie ulico vol. 5" wydanej przez Jimmy Jazz Records oraz własnych, niskonakładowych wydawnictw grupy.
Zespół odsłania 11 studyjnych kompozycji spiętych tematycznie w warstwie tekstowej tytułem albumu "Punk, boks, seks", który - jak utrzymują sami muzycy - jest hołdem dla ich mrocznych obsesji.
Dystans i humor ale także istotne spostrzeżenia nt. szarej codzienności jakie zespół przekazuje w tekstach dopełniają energia, szczerość i dobra zabawa będące esencja śląskiej sceny punkowej, której kolejny przedstawiciel trafia ze swoim albumem do wszystkich fanów melodyjnego punk rocka.
Lista utworów:
1. Hej chłopaki
2. Młodzież walcząca
3. SM
4. Ajwon
5. Żołądkowa
6. Stare płyty
7. Chuligan
8. Ultra
9. Trybik
10. Skinhead Grill
11. Wolność