Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Ten Typ Mes - Hello Baby

Flaga Polska 19 listopada 2021, piątek
Arysta: Ten Typ Mes
Wytwórnia: Agora S.A.
Hip-Hop

Pierwszy od trzech lat solowy album Mesa to produkcja pełna biegunowych brzmień i gościnnych głosów. Bity i kompozycje stworzyli m. in. Kuba Więcek, Jordan_bypass, @atutowy, Dryskull, WorstCase, Moo Latte i Spear Oh. Zwrotki od KęKę, Bersona, Dizkreta czy Kozy nawet w teorii zwiastują jedno z najważniejszych polskojęzycznych wydawnictw 2021 roku.
Do tej pory album "Hello Baby" zwiastowały trzy single: "Only in Warsaw", czyli ukłon w stronę współczesnej Warszawy, nagrany na klasycznym, nowojorskim bicie "Idealny raper" i przebojowy "Joga", w teledysku do którego mogliśmy zobaczyć Maffashion.
Czwarty singiel "Akuku" z melancholijnym bitem Moo Latte'a to nucona opowieść o nerwach i lękach, które często towarzyszą przyszłym rodzicom. Typ właśnie pierwszy raz został ojcem, a płyta powstawała w okresie starań o potomstwo, a sam zapowiada ją tak:
"Nagrałem pierwszy w życiu koncept album a, żeby było trudniej, osi konceptu nie chciałem długo ujawniać. Punkty orientacyjne "Hello Baby" to staranie się o potomstwo, ciąża i wyczekiwanie nowego człowieka. Do tego dołożyłem pozornie błahe piosenki, które korespondują z poważnymi decyzjami podprogowo. I oto dzisiaj towarzyszy nam już maleńki Rysio Szmidt i mogę wreszcie ujawnić skąd takie teksty. " – zapowiada Mes.
Okładkę najnowszej płyty Mesa stworzyli Aleksander Żurkowski (zdjęcie) i Mateusz Machalski (oprawa graficzna). Na pierwszym planie nie kto inny, jak Rysio Szmidt. Premiera "Hello Baby" zapowiadana jest na koniec listopada.
Powyższy opis pochodzi od Wydawcy.