Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Tears for Fears - The Seeds Of Love

Flaga Polska 9 października 2020, piątek
Arysta: Tears for Fears
Wytwórnia: Universal
Pop

Ponad 30 lat po premierze, trzeci album Tears For Fears – "The Seeds Of Love" – uzyskał mityczny status za swój rozmach, amibcję, ponadczasową muzykalność oraz fakt, że jego nagrywanie trwało aż cztery lata.
Fani muzyki czy audiofile z całego świata nie mogą do dziś przestać zachwycać się głębią oraz czystą odwagą brzmienia, która przez trzy dekady praktycznie się nie zestarzała. Jak przyznał Roland Orzabal: - Z naszych wszystkich albumów ten oceniłbym najwyżej. Myślę, że zaskoczył on wielu ludzi, wielu naszych znajomych, ludzi, do których prawdopodobnie byliśmy porównywani w połowie lat 80.
- "Te same utwory, które podobały mi się podczas nagrań, zachwycają mnie dziś w tym samym stopniu. "Woman in Chains", "Badman's Song", "Sowing the Seeds of Love" czy "Advice For The Young At Heart" to ponadczasowe utwory. Wciąż gramy je na koncertach".
Curt Smith
Na super deluxe box składają się cztery płyty CD i jedna Blu-Ray. Usłyszymy i obejrzymy na nich historię powstania nadzwyczajnego albumu. Smaczkiem są 22 niewydane utwory pochodzące z sesji demo, live jamów, sesji studyjnych, jak również zbiór b-side'ów oraz rzadkich miksów. Wśród najciekawszych punktów tracklisty wydawnictwa znalazły się np. wersje demo "Advice For The Young At Heart" z Rolandem Orzabalem na głównym wokalu czy "Rhythm of Life", które nie zmieściło się na "The Seeds of Love" i zostało później podarowane Olecie Adams na płytę "Circle of One". Blu-Ray zawiera zachwycający miks 5. 1 przygotowany przez nominowanego do Grammy Stevena Wilsona.
Lista utworów:
1. Woman In Chains: 6:31
2. Badman's Song: 8:32
3. Sowing The Seeds Of Love: 6:19
4. Advice For The Young At Heart: 4:50
5. Standing On The Corner Of The Third World: 5:33
6. Swords And Knives: 6:12
7. Year Of The Knife: 7:08
8. Famous Last Words: 4:26