Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Tallib - Twoje miejsce, twój czas

Flaga Polska 21 sierpnia 2015, piątek
Arysta: Tallib
Reggae/Ska

Dzięki TaLLibowi reggae dostaje zaproszenie na salony. Jeden z najpopularniejszych wokalistów na polskiej scenie wydał album pod skrzydłami Sony Music Poland i szykuje się na podbój kraju.

Sam o sobie mówi jako o jednoosobowej organizacji planującej wprowadzenie nowego ustroju opartego na miłości, przyjaźni i szacunku do bliźniego. Na rynku muzycznym obecny jest od dziesięciu lat. Pozostaje wierny muzyce reggae i żywiołowemu dancehallowi. W kulturę jamajską wsiąknął na dobre a jej elementy stały się częścią stylu życia artysty.

Swoją najnowszą płytę nagrał wraz z towarzyszącym mu od lat zespołem D'Roots Brothers. Wokalnie i producencko otrzymał wsparcie najsilniejszych zawodników w branży. Kilka utworów nagrał wspólnie z Mesajah, Juniorem Stressem oraz z młodszym bratem Sztossem. W chórkach z kolei pojawiły się dziewczyny z I Grades, najlepszej tego typu polskiej grupy wokalnej, która towarzyszy Mesajah i udziela się w projektach z Bednarkiem i Ras Lutą. Za ostateczny mix płyty odpowiedzialny był Umberto Echo, prestiżowy niemiecki producent współpracujący z Dub Incorporation oraz Chronixx.

Na albumie znajdzie się dwanaście utworów utrzymanych w stylistyce roots reggae, ale czerpiących również z r'n'b, rocka i hip hopu. TaLLib to bowiem artysta bardzo wszechstronny. Drugi w karierze krążek wokalisty zapowiadany jest przez utwór „Do końca”. Na lato to pozycja absolutnie obowiązkowa. Słoneczny klimat, rozluźniający rytm i pozytywny przekaz – tak jak na letni przebój przystało. Klip do utworu powstawał nad polskim morzem, na Półwyspie Helskim. Charakteru dodają mu oryginalne i dynamiczne animacje utrzymane w konwencji kultury jamajskiej, które zdecydowanie wyróżniają tę produkcję na tle innych polskich teledysków.

„Twoje miejsce, twój czas” to najgorętsza płyta 2015 roku.

Tracklista

1. Mamy to
2. Nieważne
3. Odszukaj miłość
4. Tańcz
5. Moi ludzie
6. Słońce wzejdzie znów
7. 18 lat
8. Na chwilę
9. Nic nie obchodzi nas
10. Do końca
11. Twoje miejsce, twój czas
12. Do końca [radio edit]