Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Stephanie Garber - Baśń o złamanym sercu. Tom 1

Stephanie Garber - Once Upon A Broken Heart
Flaga Polska 25 stycznia 2023, środa
Autor: Stephanie Garber
Wydawnictwo: Poradnia K.
Dla młodzieży

Baśń o złamanym sercu to urzekająca powieść fantasy i wspaniały początek nowej serii uwielbianej autorki książek dla młodzieży i powrót do magicznego świata znanego z Caravalu.
Czytelnicy będą zachwyceni. W nowej książce Stephanie Garber dostają wszystko to, co lubią: niezwykłą historię, misternie rozwijane wątki, szybkie tempo, szalone zwroty akcji i barwne postaci z krwi i kości.
"Baśń o złamanym sercu to wybuchowa mieszanka tajemnicy, romansu i magii. "
Karen M. McManus
Zaczyna się jak w bajce... Evangelina Fox zawsze wierzyła w prawdziwą miłość. Aż do czasu, kiedy ukochany mężczyzna zaręczył się z jej przyrodnią siostrą! Evangelina jest pewna, że został zaczarowany.
"Nadzieję trudno zabić, sam jej błysk może rozpalić pożar"
Stephanie Garber, Baśń o złamanym sercu
Nie może dopuścić do małżeństwa! Zrobi wszystko, by, jak w bajkach, żyć długo i szczęśliwie. Zdesperowana zawiera pakt z Jacksem, charyzmatycznym Księciem Serc. W zamian za trzy pocałunki, które Evangelina ma złożyć w wybranym przez niego miejscu i czasie, książę powstrzyma ślub, a dziewczyna wyleczy złamane serce.
To pozornie niewielka cena za szczęście, ale umowa z nieśmiertelnym to niebezpieczna gra. Wkrótce Evangelina przekonuje się, że książę chce od niej znacznie więcej, niż mu przyrzekła. Ma swoje plany względem dziewczyny, plany, które mogą zakończyć się albo wielkim szczęściem, albo wielką tragedią.
Baśń o złamanym sercu to idealny romans fantasy. Prawdziwa miłosna magYA!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.