Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

St Germain - Tourist (20th Anniversary Travel Versions)

Flaga Polska 29 stycznia 2021, piątek
Arysta: St Germain
Wytwórnia: Warner Music
Blues/Jazz

Z okazji 20. rocznicy albumu "Tourist", Ludovic Navarre lepiej znany jako St Germain, zaprosił do współpracy producentów, DJ-ów oraz remikserów z Wielkiej Brytanii, RPA, USA, wyspy Reunion i Francji specjalizujących się w rozmaitych gatunkach od deep house'u przez Afro house po Chicago house. W efekcie powstało wyjątkowe wydawnictwo "Tourist 20th Anniversary Travel Versions".
Album "Tourist" St Germain ukazał się 18 kwietnia 2000 roku i rozszedł się w 4 milionach egzemplarzy na całym świecie. We Francji płyta uzyskała diamentowy status, a w Belgii, Kanadzie, Holandii, Nowej Zelandii, Hiszpanii i Szwajcarii wielokrotnie pokryła się platyną. Sprzedaż w Australii, Austrii, Włoszech, Irlandii, Norwegii i Portugalii zapewniła albumowi platynowy status a w Wielkiej Brytanii podwójne złoto.
"Tourist" trafił na szczyt zestawienia Billboard Contemporary Jazz w 2001 roku, a magazyn "Rolling Stone" uznał go za jeden z najlepszych albumów 2000 roku. Płytę wyróżniono trzema statuetkami Victoires de la Musique, będącymi francuskimi odpowiednikami Grammy.
St Germain zagrał ponad 280 koncertów na całym świecie, w tym na kalifornijskiej Coachelli, w Royal Albert Hall w Londynie, w paryskiej Olympii czy na Glastonbury.
Lista utworów:
1. Rose Rouge - Atjazz Galaxy Aart Remix
2. Sure Thing - Osunlade Yoruba Soul Mix
3. Rose Rouge - Terry Laird Nu Maloya Fusion Mix
4. Rose Rouge - Ron Trent Jazzfunksuite For Musicandpower Remix
5. So Flute - St Germain L. Navarre 2020 Amapiano Version
6. Sure Thing- Black Motion Anniversary Mix
7. Rose Rouge-Jovonn Oldskool 90s Remix
8. Sure Thing - Jullian Gomes Remix
9. Rose Rouge - Nightmares On Wax Rerub
10. What You Think About - Traumer Re-Jammed Remix
11. Sure Thing -Dj Deep Remix