Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Skorup, Młody - Naturalny satelita

Flaga Polska 21 sierpnia 2020, piątek
Arysta: Skorup, Młody
Wytwórnia: My Music
Hip-Hop

"Naturalny satelita" powstał w wyniku zderzenia Skorupowych pomysłów z beatami Młodego. Jest to pierwszy wspólny krążek obu artystów. Poprzednie dwa albumy ("Ludzie chmur", "Absolutna flauta") Skorup nagrał w kooperacji z duetem producenckim JazBrothers, a w sumie wydał już 6 solowych płyt. Najnowsze wydawnictwo jest jego 7. w karierze. Młody natomiast ma na koncie 2 solowe projekty, w tym niedawną "Lekcję WOS-u" wydaną pod koniec 2019 r. pod szyldem MaxFloRec.
− "Młody wypracował sobie bardzo charakterystyczne brzmienie. Jest jak malarz, którego obrazy kojarzysz z autorem po pierwszym spojrzeniu. Skorzystanie z okazji, żeby napisać i zarapować teksty do muzyki Młodego to dla mnie zaszczyt. Wcześniej zrobili to KRS-One, Heavy Mental, Kuba Knap... a teraz ja" − wylicza z dumą Skorup.
Lista artystów, którzy obok Skorupa i Młodego wzięli udział w tworzeniu "Naturalnego satelity" jest długa. W tym gronie pojawili się: KęKę, Rahim, YoT, Joka, HK Rufijok, Matis, Vixen, Dominika Majewska, instrumentaliści: Tomasz "Serek" Krawczyk, Wojciech Front i Edward "Ed" Chmielarski oraz DJ-e: BRK i HWR. − Na płycie oprócz naszego duetu znalazła się spora liczba gości, dużo zabawnych wersów i klimatu slow-mo jak wolny ziomek − rekomendują artyści.
Album zawiera 12 premierowych utworów oraz remix jednego z numerów z tracklisty. Za produkcję wszystkich numerów z płyty odpowiada Młody. Miksem i masteringiem "Naturalnego satelity" zajął się Bartosz Kasowski z 3/4 UDGS, a nagrania w przeważającej większości zarejestrowano w gliwickim Chachapoya Studio. Album ukazał się 3 lipca nakładem MaxFloRec.