Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Sigrid - Sucker Punch

Flaga Polska 8 marca 2019, piątek
Arysta: Sigrid
Wytwórnia: Universal
Pop

Sigrid ogłosiła szczegóły debiutanckiego albumu. "Sucker Punch" trafi do sklepów i serwisów cyfrowych. 2018 rok należał do Sigrid artystka zwyciężyła w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2018, a jej single takie jak "Don't Kill My Vibe", "Strangers", "High Five" czy "Sucker Punch" podbiły serca milionów słuchaczy na całym świecie.
Pochodząca z Norwegii gwiazda pop wydała EP-kę "Raw", wystąpiła na wielu prestiżowych imprezach, w tym m. in. Reading, Roskilde, Coachella, Radio 1's Biggest Weekend, Open'er Festival, zaprezentowała się na żywo w programach "Later... with Jools Holland", "The Late Late Show with James Corden" czy "The Graham Norton Show". Jej kawałki odsłuchano łącznie 400 mln razy. 22-latka urzekła fanów na całym świecie swoją nonkonformistyczną postawą oraz progresywnym podejściem do feminizmu w popie. Jej debiutancka, pełnowymiarowa płyta "Sucker Punch" i już teraz wiadomo, że będzie to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków najbliższych 12 miesięcy.
"Dość szybko zorientowałam się, że będzie mi bardzo trudno być kimkolwiek innym niż sobą. Zawsze mówiłam, że jeśli zacznę to robić, najłatwiej mi będzie po prostu być sobą, wyglądać jak ja, tak abym patrząc w lustro nie miała problemu z rozpoznaniem siebie" - mówi Sigrid.