Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Sharon Van Etten - We've Been Going About This All Wrong

Flaga Polska 11 maja 2022, środa
Arysta: Sharon Van Etten
Wytwórnia: Mystic
Alternatywa

Studyjny szósty album Sharon Van Etten "We've Been Going About This All Wrong", który ukaże się 6 maja nakładem wytwórni Jagjaguwar. Sharon Van Etten zawsze była artystką, która pomaga ludziom zrozumieć otaczający ich świat, a jej ostatni krążek stawia pytania, które zadajemy sobie, kiedy myślimy, że świat - a przynajmniej nasz świat - może się skończyć. Czy kochaliśmy tak dobrze, jak mogliśmy? Czy staraliśmy się wystarczająco mocno? Jak ochronić to, co dla nas najcenniejsze, przed niszczycielskimi siłami, na które nie mamy wpływu? I jak ocalić coś wartościowego, gdy wydaje się, że wszystko stracone? Rozważając te pytania i własną wrażliwość w ich obliczu, Van Etten stworzyła zachwycającą medytację o tym, jak życiowe zmiany mogą być zarówno przerażające, jak i transformujące. "We've Been Going About This All Wrong" ukazuje piękno i siłę, które można ocalić z naszych zniszczeń.
Van Etten na płycie gra na gitarze, syntezatorach, fortepianie, automacie perkusyjnym, wurlitzerze, klawiszach i wielu innych instrumentach, a wspiera ją jej stały zespół, który towarzyszy jej na scenie, a w skład którego wchodzą Jorge Balbi na perkusji, Devon Hoff na basie oraz szef muzyczny Charley Damski na syntezatorach i gitarach.
W przeciwieństwie do poprzednich albumów Van Etten, przed wydaniem "We've Been Going About This All Wrong" nie ukaże się żaden singiel. Ostatnie opublikowane utwory, "Porta" i "Used To It", nie znajdą się na płycie.
Van Etten komentuje: "Do tego wydawnictwa chciałam podejść inaczej, zaangażować moich fanów w sposób zamierzony, starając się przedstawić album jako całość. Dziesięć utworów zostało stworzonych tak, by można ich było słuchać po kolei, na raz, tak by można było opowiedzieć o wiele większą historię o nadziei, stracie, tęsknocie i odporności. " Samo w sobie jest to subtelny akt kontroli, ale dzieląc się tymi piosenkami, zachowuje optymizm i szczodrość. Odzwierciedla to również okładka albumu, inspirowana w równym stopniu dawnym życiem Van Etten, jak i jej nowym. "Chciałam przekazać to w obrazie, na którym pozostawiam wszystko za sobą" - mówi Van Etten - "niekoniecznie odważna, niekoniecznie smutna, niekoniecznie szczęśliwa". Jest tu mrok, ale jest też światło.
Lista utworów:
1. Darkness Fades
2. Home to Me
3. I'll Try
4. Anything
5. Born
6. Headspace
7. Come Back
8. Darkish
9. Mistakes
10. Far Away