Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Shannon Mayer, Kelly St Clare - Dwór miodu i popiołu

Flaga Polska 9 maja 2022, poniedziałek
Autor: Shannon Mayer, Kelly St Clare
Wydawnictwo: NieZwykłe
Fantastyka

Idealna seria dla fanów Jennifer L. Armentrout, Sarah J. Mass i Holly Black!

Porzucona. Wyszkolona do walki. W przeszłości zauroczona mężczyzną, który ją upokorzył.
Dwudziestoczteroletnia Alli jest w połowie człowiekiem, a w połowie fae. Jako sierota i w dodatku mieszaniec nie ma praktycznie żadnych praw.

W sekretnym, magicznym miejscu nazywanym Underhill Alli od lat jest szkolona na wojownika. Każdego dnia podczas morderczych treningów może stracić życie. Pewnego razu wydarza się coś niewyobrażalnego. Underhill się zapada i nikt nie może już do niego wejść. Tracąc więź z magiczną krainą, fae wpadają w szał.

Tylko Alli wie, kto jest za to odpowiedzialny i szybko się orientuje, że jedyne, co może teraz zrobić, to uciekać. Musi znaleźć odpowiedź na to, jakim cudem tak magiczne miejsce zostało zniszczone. Zadania z pewnością nie ułatwi fakt, że jest ścigana przez zabójczo przystojnego mężczyznę, który kiedyś był obiektem jej westchnień.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.