Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Serious Sam 3: BFE

Flaga Polska 13 maja 2014, wtorek
Flaga Europa 13 maja 2014, wtorek
Flaga Stany Zjednoczone 13 maja 2014, wtorek
Producent: Croteam
Wydawca: Devolver Digital
PC PS3 X360

W trzeciej odsłonie serii, którą już można nazwać kultową, Serious Sam po raz kolejny musi stawić czoła hordom bezwzględnych przeciwników. Multum nowych, a także znanych już nam z poprzednich części wrogów w połączeniu z ogromnym arsenałem broni przyniesie ze sobą czyste zniszczenie. Arsenał Sama to jak zawsze broń ręczna, potężne karabiny z alternatywnymi trybami strzału, ale także proste i nie skomplikowane zabawki takie jak dwuręczny młot. W grze zostały dokładne odtworzenie historyczne lokacje, w których rozgrywa się akcja: piramidy w Gizie, Dolina Królów czy świątynie w Luksorze. Na rynku przepełnionym strzelaninami militarnymi, Serious Sam stoi na straży bezkompromisowych FPP ze złotej ery gier!

Cechy gry:
• Nowy silnik gry Serious Engine 3.0 sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy.

• Zwariowany humor, bezkompromisowa rozwałka hord wrogów, pojedynki z wielkimi bossami, czyli elementy charakterystyczne dla serii, powracają jeszcze lepsze niż kiedykolwiek wcześniej!

• Deformacje otoczenia w czasie rzeczywistym, wrogowie wstrząsający ziemią, wzbijający kurz i zostawiający ślady i postacie powodujące fale na wodzie zachwycają swoim realizmem.

• Obrażenia zadawane wrogom rozbryzgują krew na ścianach, wrogowie tracą kończyny i wnętrzności.

• Nowe tryby zabawy wieloosobowej i coop nawet dla 16 graczy jednocześnie!