Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Selena Gomez - Rare

Flaga Polska 10 stycznia 2020, piątek
Arysta: Selena Gomez
Wytwórnia: Universal
Pop

Wersja podstawowa będzie zawierać 13 utworów. Gościnnie usłyszymy 6lack oraz Kid Cudi. Na wydanie deluxe trafi dodatkowo pięć piosenek: "Bad Liar", "Fetish", "It Ain't Me" "Back To You" oraz "Wolves". Wydanie deluxe będzie miało inną okładkę. Singlami promującymi wydawnictwo są "Lose You To Love Me" oraz "Look At Her Now".
Singiel "Lose You To Love Me" okazał się przełomowy dla Seleny Gomez – to pierwsza piosenka, z którą artystka trafiła na szczyt Billboard Hot 100. Artystka napisała utwór wspólnie z Julią Michaels, Justinem Tranterem oraz Mattiasem Larssonem. "Lose You To Love Me" błyskawicznie trafiło na szczyt najpopularniejszych utworów w Spotify, Apple Music czy iTunes.
Selena Gomez zaskoczyła wszystkich, bo zaledwie 24 godziny po premierze "Lose You To Love Me" udostępniła kolejny premierowy utwór, "Look At Her Now". Artystka oznajmiła, że to "specjalny prezent dla wszystkich fanów", jak również podziękowała za "motywowanie do bycia najlepszą wersją siebie". Współautorami piosenki są Julia Michaels, Justin Tranter oraz Ian Kirkpatrick.
"Lose You To Love Me" to 29. piosenka w karierze Gomez, która trafiła do Billboard Hot 100, z czego 14 jej utworów dotarło do Top 20. Wokalistka ma łącznie osiem piosenek w Top 10, a do tej pory najwyższą pozycją było miejsce 5. z "Same Old Love" i "Good For You". "Bad Liar" zostało okrzyknięte najlepszą piosenką 2017 przez "Billboard".
W ciągu ostatnich miesięcy Selena Gomez współpracowała m. in. z Bennym Blanco, J Balvinem i Tainy – "I Can't Get Enough", jak również z DJ Snake, Ozuną i Cardi B w "Taki Taki". Łączna liczba streamów całego katalogu Gomez przekracza 20 miliardów streamów.
Lista utworów:
1. Rare
2. Dance Again
3. Look At Her Now
4. Lose You To Love Me
5. Ring
6. Vulnerable
7. People You Know
8. Let Me Get Me
9. Crowded Room (Feat. 6lack)
10. Kinda Crazy
11. Fun
12. Cut You Off
13. A Sweeter Place (Feat. Kid Cudi)
Bonus:
14. Bad Liar
15. Fetish (Feat. Gucci Mane)
16. It Ain't Me (With Kygo)
17. Back To You
18. Wolves (With Marshmello)