Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Satu Hameenaho-Fox - Taylor-Verse. Uniwersum Taylor Swift. Nieoficjalny przewodnik

Satu Hameenaho-Fox - Into The Taylor-Verse
Flaga Polska 23 maja 2024, czwartek
Autor: Satu Hameenaho-Fox
Wydawnictwo: Must Read
Dla młodzieży

Wydanie limitowane w twardej oprawie z barwionymi brzegami.

Wejdź do uniwersum Taylor Swift.

W piosenkach Taylor Swift jest wiele miejsc do odkrycia – od sypialni nastolatki z albumu Taylor Swift, przez małą deszczową mieścinę z albumu Fearless, po cmentarz o północy w evermore.

Taylor-Verse. Uniwersum Taylor Swift opowiada historię Taylor poprzez jej piosenki. Pokazuje, jak jej niebywały zmysł do pisania wzruszających tekstów i podrzucania ukrytych wskazówek sprawił, że twórczość Taylor stała się całym uniwersum. Włączając w to inspiracje muzyczne i głęboko osobiste doświadczenia, które pomogły Taylor osiągnąć status geniuszki i ikony, ta książka to pean na cześć niepodrabialnego talentu jednej z najlepszych autorek tekstów, performerek i miłośniczek kotów na świecie.

Dzięki tej książce zrozumiemy, jak znaki rozpoznawcze Taylor – motywy dziewczyństwa, złamanego serca i babskiej przyjaźni – stały się impulsem do doskonalenia warsztatu i muzycznej ekspresji artystki. Pojmiemy wagę jej przełomowych tras koncertowych, niesamowicie oddanego fandomu oraz pozycji Taylor jako nieustraszonej bizneswoman.

Taylor-Verse rozpościera przed nami wielkie uniwersum, które można eksplorować do woli. Ta książka to idealny upominek dla Swifties każdej ery.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.