Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Saints Row IV

Flaga Polska 27 marca 2020, piątek
Flaga Europa 27 marca 2020, piątek
Flaga Stany Zjednoczone 27 marca 2020, piątek
Producent: Volition
Wydawca: Deep Silver
NS PC PS3 PS4 X360 XOne

Ekipa Świętych znów stanęła w świetle jupiterów. Tym razem nie w roli groźnych przestępców, ale...patriotów. Wykorzystując swoje 15 minut, lider gangu wystartował w wyborach prezydenckich, wygrywając je w cuglach. Mimo wyeliminowania w krótkim czasie światowego głodu, zakończenia kryzysu ekonomicznego oraz wprowadzenia tańca na rurze do grona dyscyplin olimpijskich, Świętym nie dane jest spocząć na laurach. W mroku nocy czai się potężny, nieznany wróg - wojownicze imperium przybyszy z kosmosu - Zinów - pod wodzą wyrachowanego Zinyak'a. Kosmici atakują Waszyngton i porywają prezydenta wraz z całym gabinetem, by w wirtualnych celach złamać ich opór i zmienić w bezwolne marionetki. Nie wiedzieli, że zamiast tłustych polityków zabrali na swój pokład najgroźniejszą ekipę tej planety...

Cechy gry:
• Amerykański Sen - wciel się w role prezydenta USA w epickiej, zaginającej czasoprzestrzeń historii.

• Bądź SuperPrezydentem - przeskakuj budynki, zabijaj siłą umysłu, gnieć czołgi w harmonijkę. Nie będzie obcy pluł ziemianom w twarz!

• Wytocz największe i najbardziej odjechane giwery w historii wszechświata.

• Spersonalizuj swój arsenał - dopasuj wygląd broni do stylu postaci, którą prowadzisz. Zmień standardowe klamki w egzotyczne dzieła sztuki.

• Graj z kumplem - znany z trzeciej części tryb współpracy jest jeszcze lepszy i bardziej dopracowany. Istnieje tylko jedna rzecz bardziej miażdżąca niż mściwy SuperPrezydent - dwóch mściwych SuperPrezydentów!

Tagi: Saints Row IV premiera, saints, Saint Row IV