Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Ryse: Son of Rome

Flaga Polska 10 października 2014, piątek
Flaga Europa 10 października 2014, piątek
Flaga Stany Zjednoczone 10 października 2014, piątek
Producent: Crytek
Wydawca: Deep Silver
PC XOne

Zemsta, zdrada i bogowie we własnej osobie
Ryse: Son of Rome to historia Mariusa Titusa, którego rodzinę wymordowali barbarzyńcy na jego oczach. Szukając okazji do zemsty, Marius wstępuje do armii rzymskiej rezydującej w Brytanii i szybko pnie się po szczeblach kariery wojskowej — wkrótce zostaje generałem. W miarę jak wojna przeciwko barbarzyńcom się zaostrza, jego misja zostaje określona: aby dokonać zemsty, musi wrócić do Rzymu.

Witamy w starożytnym Rzymie
Oglądaj Imperium Rzymskie odtworzone z zadziwiającą szczegółowością: od odległych północnych krańców Brytanii po Koloseum.

Nowy silnik CryENGINE gwarantuje zapierającą dech w piersiach grafikę, jakiej jeszcze nie było na konsoli. Nowy wygląd ubrań i włosów idzie w parze z nieprawdopodobnie płynną animacją — to sprawia, że każdy ruch, jaki wykonujesz, jest bardzo autentyczny. Refleksy grają nawet w niewielkich załamaniach na powierzchni broni i zbroi, a załamanie światła pod wodą jeszcze wzmaga realizm grafiki.

Prowadź brutalną wojnę
Rzymskie działania wojenne zostają pokazane ze wszystkimi drastycznymi detalami — możesz znaleźć się w samym środku bitewnego chaosu i zobaczyć emocje na twarzy wroga podczas walk w zwarciu.

Opanuj wyrafinowane techniki walki, aby zróżnicować sposoby ataku, stawić czoła wielu wrogom i ostatecznie pokonać nieprzyjaciela brutalnym posunięciem.

Weź udział w wyniszczającej walce, używając oszczepów i maszyn balistycznych.

W większych bitwach możesz dowodzić oddziałami i prowadzić armie przeciw siłom wroga.

Okryj się chwałą
W trybie wieloosobowym online Ryse stawia Cię w roli gladiatora. Wkrocz do Koloseum, aby walczyć u boku znajomych w dynamicznych środowiskach, przy ryczeniu tłumu widzów.

Pełna integracja z aplikacją SmartGlass
nteraktywny przewodnik po osiągnięciach na urządzeniu SmartGlass pomoże Ci odblokować tajemnice, poda właściwe wskazówki i w filmie wideo pokaże krok po kroku, jak wyjść z najtrudniejszych sytuacji.

Rozkazuj i walcz z Kinect
Kieruj atakami i zagrzewaj oddziały do walki, używając komend głosowych, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i zmienić losy bitwy. Używaj gestów, aby walczyć jeszcze lepiej.