Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Robert J. Szmidt - Pola dawno zapomnianych bitew. Tom 4. Zwycięstwo albo śmierć

Flaga Polska 13 lutego 2018, wtorek
Autor: Robert J. Szmidt
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Fantastyka

Edycja specjalna zawiera: Kalendarz Niezwykły na rok 2355.
Kalendarz na rok 2355 (luty 2018-styczeń 2019) to limitowana edycja kolekcjonerska zawierająca grafiki (w tym jedną niepublikowaną) wykonane specjalnie do cyklu "Pola dawno zapomnianych bitew". Z Kalendarza Niezwykłego można dowiedzieć się np. kiedy obchodzimy Dzień Kolonisty, kiedy wypadają urodziny Henryana i kiedy ukazało się pierwsze wydanie "Łatwo być bogiem".
Wojna z Obcymi wkracza w decydującą fazę. Ludzkość gromadzi siły do zmasowanego kontrataku, lecz perspektywa rychłego zwycięstwa podsyca jedynie tlące się od dawna wewnętrzne konflikty.
Politycy walczą o przyszłe splendory i wpływy, nie dbając o to, jak wysoką cenę przyjdzie zapłacić za militarny sukces. Wielki admirał Farland stawia na szali wszystko, by nie dopuścić do blamażu i sromotnej klęski floty. Henryan Święcki musi zmierzyć się nie tylko z bolesną prawdą o motywach, którymi kierują się obecni przywódcy Federacji, ale również z nie mniej mrocznymi demonami własnej przeszłości.
Kto wyjdzie zwycięsko z kolejnych prób? Kto przetrwa, a komu nie będzie to dane? Kto naprawdę za tym wszystkim stoi? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie na kartach ostatniego tomu cyklu "Pola dawno zapomnianych bitew".