Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Red Faction: Armageddon

Flaga Polska 10 czerwca 2011, piątek
Flaga Europa 10 czerwca 2011, piątek
Flaga Stany Zjednoczone 7 czerwca 2011, wtorek
Producent: Volition
Wydawca: THQ
PC PS3 X360

Starożytne zło wypełza z najmroczniejszych głębin Marsa. Na powierzchni czerwonej planety rozpoczyna się prawdziwy Armagedon, który pochłania życie setek kolonistów. Przerażające monstra szerzą zniszczenie zabijając wszystko co żywe, pozostawiają za sobą tylko zgliszcza i trupy. Ludzkość staje u progu całkowitego zniszczenia czekając na bohatera, który stawi czoła złowrogim mocom.

Przygotuj się na maksymalną dawkę mocnych wrażeń. Uwolnij potężną siłę Nano kuźni, która pozwoli Ci zarówno na dokonywanie masowej destrukcji, jak i naprawę kolonialnych systemów obrony zniszczonych przez podziemne monstra. Szukając prawdy kryjącej się za starożytnym złem przyjdzie Ci walczyć w wysoce niebezpiecznym otoczeniu takim jak zdewastowana powierzchnia Marsa, wnętrza masywnych lodowców czy rzeki wrzącej magmy. Dariusie Mason, jesteś ostatnią nadzieją ludzkości, tylko Ty możesz ocalić nasz gatunek przed zagładą!

Cechy Produktu:
• Szybka, pełna adrenaliny rozgrywka, która ukazuje nowe, mroczne oblicze cenionej przez krytyków i graczy serii Red Faction.

• Uwolnij potęgę Nano Kuźni by niszczyć lub naprawiać budynki, mosty oraz mnóstwo innych elementów otoczenia.

• Rzuć wyzwanie pierwotnemu złu, które wypełzło z najgłębszych czeluści Marasa szerząc śmierć i zniszczenie wśród kolonistów.

• Zwiedzaj Czerwoną Planetę i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki przedstawione w oszołamiającej grafice.