Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Rajiv Parti, Paul Perry - Świadectwo. Prawdziwa historia hinduskiego lekarza, który przeżył śmierć kliniczną, spotkał Jezusa i przebudził się do

Rajiv Parti, Paul Perry - Dying to Wake Up: A Doctor's Voyage into the Afterlife and the Wisdom He Brought Back
Flaga Polska 8 września 2016, czwartek
Autor: Rajiv Parti, Paul Perry
Wydawnictwo: Samsara
Literatura Faktu

Rewelacyjna, wstrząsająca i zarazem wzruszająca relacja z „doświadczenia z pogranicza śmierci” z przedmową autora światowego bestsellera „Życie po życiu”, Raymonda Moody'ego!

Poznaj prawdziwą historię będącą dowodem na istnienie życia pozagrobowego i świadectwem duchowej transformacji.

Dr Rajiv Parti był odnoszącym sukcesy naukowcem, apodyktycznym ojcem i bezdusznym biznesmanem. Życie duchowe nie miało dla niego znaczenia.

Pewnego dnia dowiedział się, że jest ciężko chory. Leżąc na stole operacyjnym, widział i słyszał, co się wokół niego dzieje. Potem – mając archaniołów za przewodników – odbył podróż po „tamtym” świecie, podczas której postanowił całkowicie się zmienić. Wskutek tych niesamowitych doświadczeń dr Parti stał się innym człowiekiem. Co zrobił, gdy opuścił szpital?

Książka ta jest zapisem niezwykłej, prawdziwej historii duchowej transformacji, w której dr Parti dzieli się z nami mądrością i odwiecznymi prawdami, które usłyszał od Jezusa i aniołów. Daje nam możliwość takiej samej przemiany, osiągnięcia spokoju i rozpoczęcia lepszego życia już tu, na ziemi. Udaj się wraz z dr. Parti w ekscytującą podróż, która zmieni całe twoje życie.