Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Radiostatik, Michał Wróblewski - Lucid Dream. Live At Filharmonia Szczecin

Flaga Polska 17 maja 2019, piątek
Arysta: Radiostatik, Michał Wróblewski
Wytwórnia: Agora S.A.
Hip-Hop

"Radiostatik to nowatorskie spojrzenie na neo soul i nu-jazz, za którym stoi polsko-amerykański zespół. Pianista Michał Wróblewski (zdobywca m. in. Grand Prix Jazz Melomani 2014 - "Polskiego Oskara Jazzowego") stworzył formację o szerokich muzycznych horyzontach. Ojcem chrzestnym projektu jest światowej sławy trębacz spod znaku legendarnego Blue Note Records, kompozytor muzyki filmowej i pięciokrotny zdobywca nagrody Grammy Terrence Blanchard. To on doprowadził do spotkania polskiego pianisty ze zdolnymi amerykańskimi muzykami na Manhattanie.
W skład formacji wchodzą dwaj wokaliści – Andre Washington, posiadający wyjątkową barwę głosu, oraz charyzmatyczny raper Raashan Ahmad, postać dobrze znana wszystkim sympatykom niezależnej strony rapu. Ich debiutancki album "Lucid Dream" to efekt współpracy z Russellem Elevado, producentem i reżyserem dźwięku ze znanego na całym świecie nowojorskiego kompleksu studiów nagraniowych MSR oraz wielokrotnego zdobywcy Grammy, który ma na koncie realizację nagrań takich sław, jak Erykah Badu, Angie Stone, Jill Scott, Alicia Keys czy D'Angelo.
Tym razem Radiostatik zabrzmiał w nowej odsłonie z gościnnym udziałem muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie – specjalnie dla szczecińskiej Orkiestry powstały nowe aranżacje utworów, za które odpowiedzialny jest Michał Wróblewski. Jest on także autorem wszystkich kompozycji i tekstów, które razem tworzą muzyczną opowieść i przenoszą słuchaczy do świata soulu, jazzu i hip hopu. "
Powyższy opis pochodzi od Wydawcy
Lista utworów:
1. Good Times
2. Intro
3. Sunrise
4. Sunday
5. Pink Mist
6. Hotel Room
7. Cherry Vodka
8. Philip
9. Sunset
10. Deep Sleep
11. Come The Sun
12. Wake Up